Asmenys, atsakingi už korupcijos prevenciją

Valstybinėje mokesčių inspekcijoje prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos

Vardas, Pavardė Pareigos Telefonas El. paštas
Irma Sanvaitytė Korupcijos prevencijos ir kontrolės poskyrio vedėja (8 5) 2668 210 Irma.Sanvaityte@vmi.lt
Darius Ramoška Korupcijos prevencijos ir kontrolės poskyrio specialistas (8 5) 2194 240 Darius.Ramoska@vmi.lt
Tomas Motieka Korupcijos prevencijos ir kontrolės poskyrio specialistas (8 5) 2687 622 Tomas.Motieka@vmi.lt
Viskintė Šumilovaitė Korupcijos prevencijos ir kontrolės poskyrio specialistė (VMI prie FM atitikties pareigūnė) (8 5) 2687 939 Viskinte.Sumilovaite@vmi.lt

Apskričių valstybinėse mokesčių inspekcijose

Vardas, Pavardė Pareigos Telefonas El. paštas Padalinys
Lilijana Stankevičienė Administravimo ir personalo skyriaus vyriausioji specialistė (8 5) 2687698 Lilijana.Stankevičienė@vmi.lt Vilniaus AVMI
Rita Striuogaitienė Administravimo ir personalo skyriaus, I poskyrio vyriausioji specialistė (8 5)  271484 Rita.Striuogaitiene@vmi.lt Vilniaus AVMI
Vaida Petraitienė Kontrolės departamento Pažeidimų vertinimo ir pastabų nagrinėjimo skyriaus Pažeidimų vertinimo poskyrio vyriausioji specialistė (8 37) 465621 Vaida.Petraitiene@vmi.lt Kauno AVMI
Erika Stapušaitienė Kontrolės departamento I juridinių asmenų patikrinimų skyriaus III poskyrio vyriausioji specialistė (8 37) 465730 Erika.Stapusaitiene@vmi.lt Kauno AVMI
Marius Čeponas Administravimo ir personalo skyriaus vedėjo pavaduotojas (8 46) 469275 Marius.Ceponas@vmi.lt Klaipėdos AVMI
Neringa Kymantienė Administravimo ir personalo skyriaus vyriausioji specialistė (8 46) 469272 Neringa.Kymantiene@vmi.lt Klaipėdos AVMI
Jurgita Gubanovienė Kontrolės departamento Pažeidimų vertinimo ir pastabų nagrinėjimo skyriaus vyriausioji specialistė (8 41) 592 333 Jurgita.Gubanoviene@vmi.lt Šiaulių AVMI
Nijolė Mikulėnienė Administravimo ir personalo skyriaus vyriausioji specialistė (8 389) 63723 Nijolė.Mikulieniene@vmi.lt Panevėžio AVMI


Jeigu turite informacijos apie VMI darbuotojų galimai netinkamus, neetiškus veiksmus prašome informuoti VMI atsakingus asmenis (aukščiau nurodytais kontaktais).

Jeigu turite informacijos apie galimą ar esamą VMI darbuotojų interesų konfliktą, prašome informuoti VMI prie FM atitikties pareigūnę.