Asmenys, atsakingi už korupcijos prevenciją

Valstybinėje mokesčių inspekcijoje prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos

Vardas, Pavardė Pareigos Telefonas El. paštas
Tomas Motieka Vidaus saugumo skyriaus vyriausiasis specialistas (8 5) 2687 622 Tomas.Motieka@vmi.lt
Viskintė Šumilovaitė Vidaus saugumo skyriaus specialistė (VMI prie FM atitikties pareigūnė) (8 5) 2687 939 Viskinte.Sumilovaite@vmi.lt
Eglė Betingienė Vidaus saugumo skyriaus vyriausioji specialistė (8 5) 2194 274  Egle.Betingiene@vmi.lt
Elita Iliukė  Vidaus saugumo skyriaus vyriausioji specialistė (8 5) 2191 765  Elita.Iliuke@vmi.lt


Apskričių valstybinėse mokesčių inspekcijose

Vardas, Pavardė Pareigos Telefonas El. paštas Padalinys
Meilė Masiulienė Administravimo ir personalo skyriaus vyriausioji specialistė (8 5) 2687692 Meile.Masiuliene@vmi.lt Vilniaus AVMI
Rita Striuogaitienė Administravimo ir personalo skyriaus, I poskyrio vyriausioji specialistė (8 5)  271484 Rita.Striuogaitiene@vmi.lt Vilniaus AVMI
Vaida Petraitienė Kontrolės departamento Pažeidimų vertinimo ir pastabų nagrinėjimo skyriaus Pažeidimų vertinimo poskyrio vyriausioji specialistė (8 37) 465621 Vaida.Petraitiene@vmi.lt Kauno AVMI
Erika Stapušaitienė Kontrolės departamento I juridinių asmenų patikrinimų skyriaus III poskyrio vyriausioji specialistė (8 37) 465730 Erika.Stapusaitiene@vmi.lt Kauno AVMI
Marius Čeponas Administravimo ir personalo skyriaus vedėjo pavaduotojas (8 46) 469275 Marius.Ceponas@vmi.lt Klaipėdos AVMI
Jurgita Gubanovienė Kontrolės departamento Pažeidimų vertinimo ir pastabų nagrinėjimo skyriaus vyriausioji specialistė (8 41) 592 333 Jurgita.Gubanoviene@vmi.lt Šiaulių AVMI
Nijolė Mikulėnienė Administravimo ir personalo skyriaus vyriausioji specialistė (8 389) 63723 Nijolė.Mikulieniene@vmi.lt Panevėžio AVMI