Kontaktai žiniasklaidai

Atstovė spaudai
Rūta Asadauskaitė
Tel.: (8 5) 268 7927,  8 620 88 383
El. p. Ruta.Asadauskaite@vmi.lt

Komunikacijos specialistas
Laimonas Rimkus
Tel.: (8 446) 62 894,  8 618 59 596
El. p. Laimonas.Rimkus@vmi.lt

Komunikacijos specialistė
Eglė Aleksandravičienė
Tel.: (8 5) 268 7513, 8 618 02 651
El. p. Egle.Aleksandraviciene@vmi.lt

Komunikacijos specialistė
Agnė Zelenė
Tel.: (8 5) 266 8226, 8 687 87 034
El. p. Agne.Zelene@vmi.lt

Kauno AVMI atstovas spaudai
Tadas Bružas
Tel.: (8 37) 405 31568, 8 682 31 568
El. p. Tadas.Bruzas@vmi.lt

Kauno AVMI atstovė spaudai
Indrė Lenkaitytė
Tel. (8 37) 466 765
El. p. Indre.Lenkaityte@vmi.lt

Klaipėdos AVMI atstovė spaudai
Laima Domarkienė
Tel. (8 46) 469 249
El. p. Laima.Domarkiene@vmi.lt

Šiaulių AVMI atstovė spaudai
Elona Limantienė
Tel. (8 41) 592 306, 8 616 56 416
El. p. Elona.Limantiene@vmi.lt

Panevėžio AVMI atstovė spaudai
Rita Skavičienė
Tel. (8 45) 501 776, 8 615 53 661
El. p. Rita.Skaviciene@vmi.lt