Mokėjimo vykdymo dokumento formavimas

Informacija apie mokėtoją

Mokėtojo vardas ir pavardė* Juridinio asmens pavadinimas*
Asmens kodas* Įmonės kodas*

Informacija apie gavėją

Gavėjas Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos
Gavėjo kodas 188659752
Gavėjo sąskaitos
AB "Citadele" bankas LT787290000000130151
AB DNB bankas LT744010051001324763
AB SEB bankas LT057044060007887175
Akcinė bendrovė Šiaulių bankas LT327180000000141038
Danske Bank A/S Lietuvos filialas LT747400000008723870
Nordea Bank AB Lietuvos skyrius LT122140030002680220
"Swedbank", AB LT247300010112394300
UAB Medicinos bankas LT427230000000120025

Mokėjimo informacija

Įmokos kodas*
Įmokos pavadinimas
Informaciją apie įmokų kodus rasite VMI tinklalapyje
Įmokos suma*
Eur, ct