Naujienos

« Grįžti

„Europos burėse 2018“ – komplimentas VMI už sėkmingai įgyvendintą bendradarbiavimą

Atnaujinimo data: 2018-05-28

Šiemet jau 10-ąjį kartą „Europos burių" rinkimuose ir apdovanojimuose įvertinti sėkmingiausi Europos Sąjungos (toliau ES) struktūrinių fondų investicijomis Lietuvoje įgyvendinti projektai. Keturios dešimtys projektų varžėsi 8-iose nominacijose, o vienoje jų – „Už aktyvų viešųjų aptarimų vykdymą", laimėjo Valstybinės mokesčių inspekcijos atstovų įgyvendintas i.MAS posistemių i.VAZ ir i.SAF sukūrimo projektas. Tai jau antrasis VMI gautas „Europos burių" įvertinimas. Klaipėdoje vykusiame apdovanojimų renginyje sveikinimus iš Finansų ministro Viliaus Šapokos ir Finansų ministerijos Investicijų departamento direktoriaus Ramūno Dilbos priėmė visa projekto įgyvendinimo komanda.

„Kuriant i.MAS posistemius, jų paslaugas nuo pirmų žingsnių nusprendėme į šiuos procesus įtraukti ir verslo atstovus – išklausyti jų praktinius pastebėjimus bei pasiūlymus, kuriuos vėliau pritaikėme ir savo veiklose. Šis nuolatinis bendradarbiavimas padėjo ne tik efektyviai ir nuosekliai tobulinti verslui skirtas paslaugas – viešų aptarimų metu sukurtas pagrindas ir tolimesnėms diskusijoms bei gerosios praktikos pasidalijimui", - teigia i.SAF ir i.VAZ posistemių sukūrimo projekto vadovė Virginija Ginevičienė.

Projekto komandos teigimu, išsikeltas aiškus tikslas - įgyvendinti ne tik numatytus įsipareigojimus, bet tuo pat metu sukurti didžiausią pridėtinę vertę vartotojams turinčias paslaugas. Šiam tikslui bendra VMI specialistų bei verslo atstovų darbo grupė  susitikimų metu aptardavo aktualiausią projektų vystymo eigos informaciją, galėjo dalintis pastebėjimais bei idėjomis. Jų dėka pavyko tobulėti posistemių kūrimo eigoje ir projekto „starto" dieną gyventojams pateikti kiek įmanoma kokybiškesnį produktą. Sukūrus visas numatytas paslaugas,  jos mokėtojams buvo pristatytos 5 konferencijose didžiausiuose Lietuvos regionuose, kuriose dalyvavo virš 500 mokesčių mokėtojų.  Toliau šis procesas nesibaigė, mokėtojams vedami mokymai, skelbiama aktualiausia informacija VMI interneto svetainėje.

Džiugu ir tai, kad praėjusiais  metais „Europos burėse" įvertinimą nominacijoje ,,Už inovatyviausią sprendimą" gavo i.SAF projektas, o šiemet pastebėtas kitas inovatyvus VMI projektų įgyvendinimo aspektas – noras gauti grįžtamąjį ryšį. Pasak V. Ginevičienės, simboliška ir tai, kad įvertinimas sutampa su 2 metų vykdyto i.SAF ir i.VAZ projekto pabaiga šį mėnesį. „Tikime, kad projekto įgyvendinimo metu sukaupta geroji patirtis, išmoktos pamokos ir rezultatai prisidės prie mūsų  tolesnių darbų", - sako V. Ginevičienė.

Šių metų „Europos burių" nominacijoje „Už aktyvų viešųjų aptarimų vykdymą" kartu su VMI varžėsi Klaipėdos miesto savivaldybė, kuri pernai skyrė ypatingą dėmesį darnaus judumo mieste plano (DJMP) renginiams, taip pat Neringos savivaldybė, į sprendimus sėkmingai įtraukusi vietos bendruomenę, bei Panevėžio savivaldybė, taip pat su vietos gyventojais aptarusi darnaus judumo plano etapus.

1 2 3

Daugiau informacijos apie rinkimus: http://www.esinvesticijos.lt/lt/europos-bures-2018

Daugiau informacijos apie apdovanojimo ceremoniją: https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-pulsas/2018/05/25/news/iskilmingame-renginyje-isdalinti-tarptautiniai-europos-buriu-apdovanojimai-6413854/