Naujienos

VMI viktorinos „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ laimėtojai žinias išmainė į įspūdingus prizus

Atnaujinimo data: 2018-11-21

Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau — VMI) informuoja, kad lapkričio 20 d. įvyko paskutinis, finalinis VMI organizuojamos viktorinos „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam" etapas. Apdovanotos laimėtojų komandos ir įteikti paguodos prizai.

Iš viso, skaičiuojant nuo pirmojo viktorinos etapo, viktorinoje dalyvavo 127 komandos iš visos Lietuvos. Tai net 20 komandų daugiau, lyginant su 2015 m. organizuotos viktorinos užsiregistravusių komandų skaičiumi. Tiesa, nors užsiregistravusių komandų buvo daugiau, į finalinį viktorinos etapą jų galėjo patekti tik penkios (ankstesnės viktorinos finale dėl prizų varžėsi 7 komandos).

Finalinis etapas nuo kitų dviejų skyrėsi tuo, jog prie praktinių užduočių taip pat prisidėjo ir video klausimai. Klausimus uždavė apskričių valstybinių inspekcijų viršininkai bei Finansų ministras Vilius Šapoka.

Viktorinos organizatoriai pastebėjo, jog pasikartojo antrojo etapo tendencija – mažesnių miestelių mokyklų mokiniai ir vėl triumfavo – pirmąją vietą iškovojo Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos komanda „ManiMsni". Priešpaskutiniame finalo ture buvusi trečioje vietoje, komanda sukaupė visas jėgas ir žinias bei iškovojo pergalę pačiame paskutiniame viktorinos ture. Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos komanda apdovanota riedžiais.

„Ši viktorina ir jos laimėtojai tik dar kartą įrodo, jog nėra svarbu iš kokio miesto, mokyklos ar šeimos žmogus yra kilęs – užsispyrimas, žinios, noras nugalėti gali įgyvendinti bet kokį užsibrėžtą tikslą",- sakė VMI viršininkė Edita Janušienė, sveikindama finalo dalyvius.

Antrąją vietą laimėjo ir paspirtukais namo išriedėjo Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijos komanda „Jaguaras". Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos komandos „Mackiukai" mokiniai, laimėję trečiąją vietą pasidabino išmaniaisiais laikrodžiais. Tuo tarpu ketvirtos ir penktos vietos laimėtojai po viktorinos galėjo atsipūsti mėgaudamiesi kokybiška muzika - ketvirtosios vietos laimėtojams, Šakių "Žiburio" gimnazijos komandos „Kol kas laisvi" mokiniams, atiteko ausinės, o penktosios vietos laimėtojams, komandai „V-12" Anykščių Jono Biliūno gimnazijos — bevielės kolonėlės. Mokytojai taip pat neliko pamiršti – jie apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

VMI darbuotojai džiaugėsi ne tik jaunais, žingeidžiais moksleiviais, tačiau buvo maloniai nustebinti vienai iš mokinių pasiteiravus apie galimybę dirbti Valstybinėje mokesčių inspekcijoje – dalyvavimas viktorinoje pažadino ne tik norą pirmauti, bet ir norą pažinti mokesčių pasaulį. VMI darbuotojai dėkoja visoms dalyvavusioms viktorinoje komandoms ir tikisi, jog įgytos žinios paskatins domėtis mokesčiais.

 

Išsamesnė informacija žiniasklaidai:

#

Erika Gerybaitė,

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija

tel.: + 370 5 2658 358 tel. p.: Erika.Gerybaite@vmi.lt