VMI naujienos

« Grįžti

Aktyviai žinių apie mokesčius siekti panoro beveik 400 moksleivių

Atnaujinimo data: 2018-10-08

Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau — VMI) informuoja, kad VMI organizuojamoje viktorinoje „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam" užsiregistravo daugiau kaip 100 komandų iš visos Lietuvos. Komandą sudaro 3 moksleiviai ir mokytojas. Registracija į viktoriną baigėsi spalio 1 dieną. Šiandien prasideda pirmasis viktorinos etapas, kurio metu paaiškės į antrąjį etapą patekusios komandos.

„Džiaugiamės, jog pavyko pakartoti praėjusios viktorinos sėkmę ir joje dalyvauti panoro net 127 komandos iš visos Lietuvos. Labiausiai džiaugiamės mažų miestų ir gyvenviečių aktyvumu — jų aktyvumas leidžia mums optimistiškai žvelgti į Lietuvos ateitį, kuomet visi tik ir kalba apie nykstančias mokyklas, iš mažesnių miestų emigruojančias šeimas",—  sako Mokesčių informacijos departamento direktorė Regina Utkienė.

Nuo spalio 8 dienos 8 val. iki spalio 10 dienos 15 val. sėkmingai užsiregistravusios komandos dalyvauja pirmajame viktorinos etape, kuriame reikia atsakyti į 30 klausimų. Antrame etape bus kviečiamos dalyvauti 5 geriausiai pasirodžiusios komandos iš kiekvienos apskrities. Jas iki spalio 16 dienos apie dalyvavimą informuosime asmeniškai.

Antras etapas pagal komandų registracijos vietą vyks spalio 22—31 dienomis penkių apskričių valstybinėse mokesčių inspekcijose, t. y. Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio. Jo metu komandos turės atsakyti į su mokesčiais susijusius klausimus, joms bus pateikiamos praktinės užduotys.

„Kiekvienoje iš penkių apskričių mokesčių inspekcijų išrinksime vieną, daugiausiai taškų antrame etape surinkusią ir komisijos narių geriausiai įvertintą komandą, kurią kviesime atvykti į finalinį etapą ir susirungti su kitų keturių apskričių komandomis nugalėtojomis",— pasakoja R. Utkienė, primindama, kad finalinis etapas vyks lapkričio 20 d. Ulonų g. 2, Vilniuje.

Finaliniame žaidime trys daugiausiai teisingų atsakymų surinkusios komandos bus apdovanotos viktorinos nugalėtojų diplomais ir prizais, likusios dvi komandos bus apdovanotos paguodos prizais. Pirmosios vietos laimėtojams - kiekvienam komandos nariui mokiniui — bus įteikti riedžiai; antrosios vietos laimėtojams — paspirtukai; trečiosios vietos laimėtojams — išmanieji laikrodžiai; ketvirtosios vietos laimėtojams —  ausinės; penktosios vietos laimėtojams — bevielės kolonėlės. Mokytojai bus apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

Visais su viktorina susijusiais klausimais galima kreiptis į organizatoriaus atstovus elektroniniu paštu viktorina@vmi.lt  arba telefonu (8 5) 2687 831.

Šie nuostatai, vykstant viktorinai, skelbiami Valstybinės mokesčių inspekcijos interneto tinklalapyje. Norėdami juos peržvelgti, spauskite čia.

 

Išsamesnė informacija žiniasklaidai:

#

Erika Gerybaitė,

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija

tel.: + 370 5 2658 358 tel. p.: Erika.Gerybaite@vmi.lt