« Grįžti

Ar gali fizinis asmuo sužinoti, kokia paramos suma buvo pervesta paramos gavėjui ir (arba) politinei partijai pagal jo prašymo formą FR0512?

Atnaujinimo data: 2015-03-18
Ši informacija skelbiama:
[1.4.15.1] Bendroji informacija
Registracijos numeris   KD-6366   Data   2013.02.18

Fizinis asmuo sužinoti, kokia paramos suma buvo pervesta paramos gavėjui ir (arba) politinei partijai pagal jo prašymo formą FR0512, gali šiais būdais:

1. Po kalendorinių metų lapkričio 15 d. pateikęs savo asmens tapatybės dokumentą, tokią informaciją gali gauti savo gyvenamosios vietos teritoriniame mokesčių inspekcijos skyriuje.

2.  Pranešimą apie operacijos įvykdymą su nurodytu paramos gavėju bei jam pervesta konkrečia suma gali rasti prisijungęs prie Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS), pasirinkti „EDS funkcijos" skiltyje „Pranešimas mokėtojui" – „Peržiūra".

3. Per autorizuotų elektroninių paslaugų sritį –  Mano VMI   paklausimų temą „paramos skyrimo/apskaičiavimo klausimais" pateikti paklausimą  dėl FR0512. Pateikti paklausimą gyventojas gali, jei nori gauti informaciją/ataskaitą apie paramos gavėjams apskaičiuotą ir pervestą paramą; paaiškinimus kodėl paramos gavėjams nepervesta parama ir informaciją  kodėl jo prašymas skirti paramą neįvykdytas.