http://www.vmi.lt/
  EN Turinys
Paieška
VMI
Juridiniams asmenims
Gyventojams
Mokesčiai, jų administravimas
Mano mokesčiai
TitulinisVMIKontaktai (naujausia informacija skelbiama naujojoje VMI svetainėje)
MENU
Aptarnavimas (naujausia informacija skelbiama naujojoje VMI svetainėje)
Mokesčių informacijos centras
Tarptautinis bendradarbiavimas
Biudžeto pajamos
Istorija
Kontaktai (naujausia informacija skelbiama naujojoje VMI svetainėje)
Vadovai
Veikla
VMI struktūra
ES remiami projektai
VMI prie FM darbuotojų sąrašas
Vardas
Pavardė
Telefonas

Pasirinkite skyrių
   

Informacija atnaujinta
2011-12-22



Mokesčių mokėtojų aptarnavimas

Konsultacijos telefonu mokesčių klausimais, kaip tai numato LR Mokesčių administravimo įstatymas, išskyrus akcizus, teikiamos trumpuoju numeriu 1882 (skambinant iš TEO, OMNITEL, BITĖ, TELE2 tinklų) ir numeriu 8 700 55 882 (skambinant iš kitų tinklų). Skambinant iš užsienio numeriu +370 5 2553190, už skambučius mokama nustatytu tarifu.

VMI prie FM priimamojo telefonas (8~5) 2668 200.     
Telefonai žiniasklaidai: (8~5) 2687 513 arba (8~5) 2687 927.


VMI prie FM pdalinių, turinčių nutolusių darbo vietų, darbuotojų kontaktinai duomenys:

Atrankos ir paramos auditui departamentas

Mokesčių apskaitos departamentas

Nepriemokų administravimo departamentas

 

Vardas, pavardėMiesto telefonasPareigosEl. paštas
Akcizų administravimo departamentas
Paulius Šilingas+370 5 268 7937Departamento direktorius
Tarptautinio bendradarbiavimo skyrius
Jurgis Žukauskas+370 5 2687 870Skyriaus vedėjas
Milda Stulpinaitė+370 5 2687 958Skyriaus vedėjo pavaduotoja
Rimantas Murauskas+370 5 2687899Vyriausiasis specialistas
Kazimieras Tunkevičius+370 5 268 7591Vyriausiasis specialistas
Lina Simutienė (Verkių g. 37, Vilnius)(8~5) 2191 779Vyriausioji specialistė L.Simutiene@vmi.lt
Tomas Venskus (ilgalaikėse atostogose)Vyriausiasis specialistas
Aptarnavimo skyrius
Irmantas Gudas+370 5 2687 573Skyriaus vedėjas
Julijonas Aniukštis+370 5 2687896Vyriausiasis specialistas
Vygandas Maleckas+370 5 2687 911Vyriausiasis specialistas
Rima Ramoškienė+370 5 2687 850Vyriausioji specialistė
Kristina Šutovičienė (Verkių g. 37, Vilnius)(8-5) 2687 869Vyriausioji specialistė K.Sutoviciene@vmi.lt
Dana PanavienėVyriausioji specialistė
Kontrolės ir stebėsenos skyrius
Asta Dailidienė+370 5 2192 919Skyriaus vedėja A.Dailidiene@vmi.lt
I poskyris
Laima MotiejūnienėVyriausioji specialistė
Saulius Markevičius(8 41) 592364Vyriausiasis specialistas
Inga Leščinskienė(8 443) 98356Vyriausioji specialistė
Rita Kucharčikaitė+370 5 219 2915Vyriausioji specialistė
Darius Petrauskas+370 5 2192 905Skyriaus vedėjas D.Petrauskas@vmi.lt
Miglė Mainionytė (Verkių g. 37, Vilnius)+370 5 2687 880Specialistė
II poskyris
Danguolė Ptakauskienė(8 5) 2192917Poskyrio vedėja D.Ptakauskiene@vmi.lt
Sigitas Žvirblis(8 37) 405317Vyresnysis specialistas
Viačeslavas Mikelionis (Verkių g. 37, Vilnius)(8-5) 219 2914Specialistas V.Mikelionis@vmi.lt
Nerijus Klimas(8 5) 2192923Vyriausiasis specialistas N.Klimas@vmi.lt
Arūnas Gineitis(8 5) 2192918Vyriausiasis specialistas A.Gineitis@vmi.lt
Gražina Truncaitė (ilgalaikėse atostogose)Vyresnioji specialistė
III poskyris
Asta Martinkienė (H. Manto g. 2,, Klaipėda)(8~46) 469 242Specialistė A.Martinkiene@vmi.lt
Agnė Vosyliūtė (H. Manto g. 2,, Klaipėda)(8 46) 474 543Vyresnioji specialistė A.Vosyliute@vmi.lt
IV poskyris
Algis Rimašius (Durpyno g. 3, Panevėžys)(8~45) 501110Poskyrio vedėjas A.Rimasius@vmi.lt
Atrankos ir paramos auditui departamentas, Vasario 16-osios g. 14, tel.kod.(8 5), faks.2125609
Valdas Buginskis+370 5 2194 288Departamento direktorius V.Buginskis@vmi.lt
Rūta Giedrienė+370 5 2687848Depart. direktoriaus pavaduotoja
Tomas Sudintas+370 5 2687558Depart. direktoriaus pavaduotojas
I skyrius, faks. (8 5) 2125609
Džilda Jankauskienė+370 5 2194 291Skyriaus vedėja D.Jankauskiene@vmi.lt
Ina Vinslovienė+370 5 2687 536Skyriaus vedėjo pavaduotoja
Andrius Taulavičius+370 5 2687588Vyriausiasis specialistas
Izolda Martusevičienė+370 5 2668 232Vyriausioji specialistė
Tomas Štaras+370 52 687 928Vyriausiasis specialistas
Ieva Zakarienė+370 5 2668 238Vyriausioji specialistė IE.Zakariene@vmi.lt
Vytautas Mickus+370 5 2687 545Specialistas V.Mickus@vmi.lt
Tomas Kuzelis+370 5 2687 574Vyriausiasis specialistas T.Kuzelis@vmi.lt
Justė Pabarčiūtė+370 5 2194 274Specialistė J.Pabarciute@vmi.lt
Tomas Aleliūnas+370 6 2191 751Vyriausiasis specialistas T.Aleleliunas@vmi.lt
Valdemaras Aleksandravičius+370 5 2687 578Vyriausiasis specialistas V.Aleksandravicius@vmi.lt
Saulius Ivanauskas+370 5 2687 944Specialistas S.Ivanauskas@vmi.lt
Eglė Budrytė+370 5 2687 584Specialistė E.Budryte@vmi.lt
Agnė Jakubauskaitė2687 585Specialistė A.Jakubauskaite@vmi.lt
II skyrius, faks. (8 5) 2742 984
Vida Milimavičienė+370 5 2742 950Skyriaus vedėja
Analizės poskyris Juozapavičiaus g. 11, Vilnius, faks. (8 5) 2742 984
Aušrelė Dulkienė+370 5 2742 971Poskyrio vedėja
Dainius Masiulevičius+370 5 2742 954Vyriausiasis specialistas
Tomas Juodeikis+370 5 2742 587Vyresnysis specialistas
Iš viso: 781 (16) 1 - 50 | 51 - 100 | 101 - 150 | 151 - 200 | 201 - 250 »
Aukštyn


Informacija mokesčių klausimais
 1882


 
© 2000-2010 Valstybinė mokesčių inspekcija prie
Lietuvos Respublikos finansų ministerijos