http://www.vmi.lt/
  EN Turinys
Paieška
VMI
Juridiniams asmenims
Gyventojams
Mokesčiai, jų administravimas
Mano mokesčiai
TitulinisVMIKontaktai (naujausia informacija skelbiama naujojoje VMI svetainėje)
MENU
Aptarnavimas (naujausia informacija skelbiama naujojoje VMI svetainėje)
Mokesčių informacijos centras
Tarptautinis bendradarbiavimas
Biudžeto pajamos
Istorija
Kontaktai (naujausia informacija skelbiama naujojoje VMI svetainėje)
Vadovai
Veikla
VMI struktūra
ES remiami projektai
VMI prie FM darbuotojų sąrašas
Vardas
Pavardė
Telefonas

Pasirinkite skyrių
   

Informacija atnaujinta
2011-12-22



Mokesčių mokėtojų aptarnavimas

Konsultacijos telefonu mokesčių klausimais, kaip tai numato LR Mokesčių administravimo įstatymas, išskyrus akcizus, teikiamos trumpuoju numeriu 1882 (skambinant iš TEO, OMNITEL, BITĖ, TELE2 tinklų) ir numeriu 8 700 55 882 (skambinant iš kitų tinklų). Skambinant iš užsienio numeriu +370 5 2553190, už skambučius mokama nustatytu tarifu.

VMI prie FM priimamojo telefonas (8~5) 2668 200.     
Telefonai žiniasklaidai: (8~5) 2687 513 arba (8~5) 2687 927.


VMI prie FM pdalinių, turinčių nutolusių darbo vietų, darbuotojų kontaktinai duomenys:

Atrankos ir paramos auditui departamentas

Mokesčių apskaitos departamentas

Nepriemokų administravimo departamentas

 

Vardas, pavardėMiesto telefonasPareigosEl. paštas
Mokesčių apskaitos departamentas
IV poskyris
Vilma Orlienė(8 45) 501 150Vyriausioji specialistė V.Orliene@vmi.lt
Elena Žukauskienė(8 45) 501 154Vyriausioji specialistė E.Zukauskiene@vmi.lt
Rita Nebilevičienė(8 45) 501 155Vyriausioji specialistė R.Nebileviciene@vmi.lt
Rasa Brazdžiūnienė(8 45) 501 195Vyriausioji specialistė R.Brazdziuniene@vmi.lt
Dalia Čerkauskienė(8 45) 501 152Vyresnioji specialistė D.Cerkauskiene@vmi.lt
Dalia Kuizinienė(8 45) 501 152Vyriausioji specialistė D.Kuiziene@vmi.lt
Gene Klimkienė(8 45) 501 190Vyresnioji specialistė G.Klimkiene@vmi.lt
Aldona Palikevičiūtė(8 45) 501 154Vyresnioji specialistė A.Palikeviciute@vmi.lt
Liudvika Gervinskienė(8 45) 501 144Vyresnioji specialistė L.Gervinskiene@vmi.lt
Audronė Masiulienė(8 45) 501 190Vyresnioji specialistė A.Masiuliene@vmi.lt
Edita Markovienė(8 45) 501 144Vyresnioji specialistė E.Markoviene@vmi.lt
Margarita Paulauskienė(8 45) 501 195Vyriausioji specialistė Ma.Paulauskiene@vmi.lt
Daiva Žibikienė(8 45) 501 155Vyriausioji specialistė D.Zibikiene@vmi.lt
Laima Stankūnienė(8 458) 21 325Vyresnioji specialistė L.Stankuniene@vmi.lt
Irena Kiškytė(8 389) 63 710Vyriausioji specialistė I.Kiskyte@vmi.lt
Reda Urbonienė(8 389) 63 709Vyriausioji specialistė R.Urboniene@vmi.lt
Stasė Aškinienė(8 389) 63 732Vyresnioji specialistė S.Askiniene@vmi.lt
Nijolė Limoninienė(8 389) 63 964Vyresnioji specialistė N.Limoniniene@vmi.lt
Ilona Ruokienė(8 41) 592 323Vyriausioji specialistė I.Ruokiene@vmi.lt
Bronislava Mackevičienė(8 41) 592 325Vyriausioji specialistė B.Mackeviciene@vmi.lt
Virginija Vyšniauskienė(8 41) 592 381Vyriausioji specialistė Vi.Vysniauskiene@vmi.lt
Daiva Pustelnikaitė(8 41) 592 379Vyriausioji specialistė D.Pustelnikaite@vmi.lt
Sandra Rupšienė(8 41) 592 381Vyriausioji specialistė S.Rupsiene@vmi.lt
Milda Juškienė(8 41) 592 324Vyresnioji specialistė M.Juskiene@vmi.lt
Laima Stankutė(8 41) 592 321Vyresnioji specialistė L.Stankute@vmi.lt
Nijolė Gutautaitė(8 41) 592 325Vyresnioji specialistė N.Gutautaite@vmi.lt
Svetlana Nemeikšienė(8 41) 592 322Vyresnioji specialistė S.Nemeiksiene@vmi.lt
Rima Petrikauskienė(8 41) 592 321Vyresnioji specialistė R.Petrikauskiene@vmi.lt
Irena Eidintienė(8 41) 592 379Vyresnioji specialistė I.Eidintiene@vmi.lt
Irena Gudlevičienė(8 41) 592 321Vyresnioji specialistė I.Gudleviciene@vmi.lt
Mokesčių informacijos departamentas
Tomas Čepulis+370 313 59155Departamento direktorius
Konsultavimo organizavimo ir analizės skyrius (Šermukšnių g. 3, Vilnius)
Vaida Eidmintienė+370 5 2687 233Skyriaus vedėja V.Eidmintiene@vmi.lt
Kristina Čelkė (ilgalaikėse atostogose)+370 5 266 8221Skyriaus vedėja
Erdvilas Jacikevičius+370 5 2687 534Skyriaus vedėjo pavaduotojas
Violeta Stundžienė+370 5 2687 537Vyriausioji specialistė
Snaiguolė Slepionkienė+370 5 2668 204Vyriausioji specialistė
Jurij Gagarin+370 5 2668 207Vyriausiasis specialistas
Asta Nakutavičė (ilgalaikėse atostogose)+370 5 2668 230Vyriausioji specialistė
Laimutė Lašinskaitė+370 5 2668 217Vyriausioji specialistė
Eglė Bernadišiūtė+370 5 2668 205Specialistė
Virginija Užkurėlienė (ilgalaikėse atostogose)+370 5 2668 206Vyriausioji specialistė V.Uzkureliene@vmi.lt
Rasa Labrencienė (ilgalaikėse atostogose)Vyriausioji specialistė
Regina Sabukienė+370 5 2687 502Vyriausioji specialistė
Indrė Padegimienė+370 5 2687 831Specialistė
Asta Rusevičienė+370 5 2742 693Specialistė
Rasa Šantarienė+370 5 268 7960Vyriausioji specialistė
Pelagija Murnikova+370 5 2194 264Vyriausioji specialistė
Neringa Kalpokienė+370 5 2687 915Vyriausioji specialistė N.Kalpokiene@vmi.lt
Ana Choruža-GaidienėVyriausioji specialistė
Karolis Kubaitis+370 5 2668 235Vyriausiasis specialistas K.Kubaitis@vmi.lt
Iš viso: 774 (16)« 251 - 300 | 301 - 350 | 351 - 400 | 401 - 450 | 451 - 500 »
Aukštyn


Informacija mokesčių klausimais
 1882


 
© 2000-2010 Valstybinė mokesčių inspekcija prie
Lietuvos Respublikos finansų ministerijos