http://www.vmi.lt/
  EN Turinys
Paieška
Duomenų bazės
Juridiniams asmenims
Gyventojams
Mokesčiai, jų administravimas
Mano mokesčiai
TitulinisDuomenų bazėsMokesčių komentarai ir paaiškinimai
MENU
Asmenys, nevykdantys mokesčių administratoriaus nurodymų
Banderolės
Blankai
Formos (naujausia informacija skelbiama ir atnaujinama tik naujojoje VMI svetainėje)
Informacija apie akcizus
Informacija apie didžiuosius mokesčių mokėtojus
Informacija apie mokesčių mokėtojus
Kasos aparatai
Laiduotojų ir garantų registravimo žurnalas
Mokesčių informacijos centro konsultacinės medžiagos duomenų bazė
Mokesčių komentarai ir paaiškinimai
Paramos gavėjų duomenys
PVM lengvatų sandėliai
PVM mokėtojai
Raginimai atvykti pas mokesčių administratorių
Ūkininkai, kuriems taikoma kompensacinio PVM tarifo schema
Mokesčių komentarai ir paaiškinimai

Informacija atnaujinta
2007-08-23


Mokesčių mokėtojų švietimui ir konsultavimui VMI prie FM sukurta konsultacinės medžiagos duomenų bazė (toliau – KMDB), kuri pakeitė VMI prie FM leidžiamų komentarų ir paaiškinimų duomenų bazę (toliau – PDB).

KMDB yra kaupiami ir skelbiami mokesčių įstatymų paaiškinimai, komentarai, informaciniai pranešimai, brošiūros, leidiniai, kita mokesčių apskaičiavimui ir sumokėjimui reikalinga informacija, dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai į juos. Dokumentai grupuojami pagal jų parengimo datą, rūšį, mokestį, mokesčio administravimo procedūrą, mokėtojų grupę.

Naudodamiesi KMDB visi mokesčių mokėtojai gali savarankiškai ieškoti atsakymų į jiems rūpimus klausimus bei užsiprenumeruoti VMI prie FM parengtus leidinius, teisės aktų komentarus, paaiškinimus bei kt. dokumentus.

Atsižvelgiant į tai, kad KMDB pakeitė PDB, mokesčių mokėtojai (tiek iki 2007-02-26 įsiregistravę Naujienų prenumeratos sistemoje, tiek nauji vartotojai) gali elektroniniu būdu užsiprenumeruoti VMI prie FM parengtus leidinius, teisės aktų komentarus ir paaiškinimus ar kitus dokumentus VMI prie FM Konsultacinės medžiagos duomenų bazėje, adresu http://mic.vmi.lt, pasirinkę nuorodą <<PRENUMERATA>>.

Nurodymai prenumeratoriams:

1. Įėję į Konsultacinės medžiagos duomenų bazę adresu http://mic.vmi.lt, pasirinkite nuorodą <<PRENUMERATA>>.

2. Jei dar nesate įsiregistravę Naujienų prenumeratos sistemoje, spauskite nuorodą [Neturite slaptažodžio? Registruokitės!]. Paspaudus šią nuorodą patenkama į registracijos puslapį.

3. Šiame puslapyje  įrašykite  savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, slaptažodį (du kartus) ir spauskite nuorodą [Toliau].

4. Atidaromas prenumeratos kriterijų puslapis, kur Jūs turite pasirinkti ir pažymėti varnele Jus dominančius mokesčius, mokesčių mokėtojų grupes bei mokestines procedūras. Pasirinkę paspauskite nuorodą [Toliau].

5. Atidaromas reikšminių žodžių puslapis, kuriame Jūs galite nurodyti Jus dominančio dokumento reikšminius žodžius.

6. Paspaudus nuorodą [Išaugoti], Jums išsiunčiamas el. laiškas su prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Vartotojas privalo patvirtinti prenumeratos registraciją paspausdamas šią nuorodą. Kol prenumerata nepatvirtinama, vartotojui laiškai nesiunčiami ir jis negali prisijungti prie sistemos su savo slaptažodžiu. 

7. Paspaudę prenumeratos registracijos nuorodą, pradėsite gauti naujienų prenumeratos laiškus kaskart, kai duomenų bazėje atsiras bent vienas dokumentas, atitinkantis Jūsų nurodytus  kriterijus  ar reikšminius  žodžius.

Informuojame, kad siųsti patvirtinimo apie šio laiško gavimą nereikia, o iškilus klausimams, prašome skambinti į Mokesčių informavimo centrą telefonu 1882.

 

Dėl PDB 

Informuojame, kad PDB yra panaikinta.

 

Informaciją pateikė
Paslaugų mokesčių mokėtojams departamentas

Aukštyn


Informacija mokesčių klausimais
 1882


 
© 2000-2010 Valstybinė mokesčių inspekcija prie
Lietuvos Respublikos finansų ministerijos