Asmenys, atsakingi už korupcijos prevenciją

Valstybinėje mokesčių inspekcijoje prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos

 

Vardas, Pavardė

Pareigos

Telefonas

El. paštas

Elita Iliukė 

Vidaus saugumo skyriaus vyriausioji specialistė

(8 5) 2191 765

Elita.Iliuke@vmi.lt

Rosita Ališauskienė

Vidaus saugumo skyriaus vyriausioji specialistė

(8 5) 2714 835

Rosita.Alisauskiene@vmi.lt

Tomas Motieka

Vidaus saugumo skyriaus vyriausiasis specialistas

(8 5) 2687 622

Tomas.Motieka@vmi.lt

Viskintė Šumilovaitė

Vidaus saugumo skyriaus specialistė (VMI prie FM atitikties pareigūnė)

(8 5) 2687 939

Viskinte.Sumilovaite@vmi.lt

 


Apskričių valstybinėse mokesčių inspekcijose

Vardas, Pavardė Pareigos Telefonas El. paštas Padalinys
Meilė Masiulienė Administravimo ir personalo skyriaus vyriausioji specialistė (8 5) 2687692 Meile.Masiuliene@vmi.lt Vilniaus AVMI
Rita Striuogaitienė Administravimo ir personalo skyriaus, I poskyrio vyriausioji specialistė (8 5)  271484 Rita.Striuogaitiene@vmi.lt Vilniaus AVMI
Vaida Petraitienė Kontrolės departamento Pažeidimų vertinimo ir pastabų nagrinėjimo skyriaus Pažeidimų vertinimo poskyrio vyriausioji specialistė (8 37) 465621 Vaida.Petraitiene@vmi.lt Kauno AVMI
Erika Stapušaitienė Kontrolės departamento I juridinių asmenų patikrinimų skyriaus III poskyrio vyriausioji specialistė (8 37) 465730 Erika.Stapusaitiene@vmi.lt Kauno AVMI
Marius Čeponas Administravimo ir personalo skyriaus vedėjo pavaduotojas (8 46) 469275 Marius.Ceponas@vmi.lt Klaipėdos AVMI
Sandra Nagevičiūtė Administravimo ir personalo skyriaus vyriausioji specialistė (8 41) 371 899 Sandra.Nageviciute@vmi.lt  Šiaulių AVMI
Eglė Stravinskienė Administravimo ir personalo skyriaus vyriausioji specialistė (8 45) 501 153 Egle.Stravinskiene@vmi.lt Panevėžio AVMI