Naujienos

« Grįžti

Žemės mokesčio permokos žemės Radviliškio rajone savininkams bus grąžinamos automatiškai

Atnaujinimo data: 2019-11-15

Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija primena, kad šiandien, lapkričio 15-ąją, paskutinė diena sumokėti žemės mokestį, ir praneša, kad Radviliškio rajono žemės ūkio paskirties sklypų valdytojams, sumokėjusiems didesnį mokestį, nei buvo apskaičiuotas pritaikius lengvatą, žemės mokesčio permokos bus grąžintos automatiškai į jų atsiskaitomąsias sąskaitas iki šių metų gruodžio 31-osios.

„Gyventojams nereikia rašyti papildomų prašymų ar pateikinėti kitų dokumentų. Jei Radviliškio rajono savivaldybės sklypams pritaikius žemės mokesčio lengvatas gyventojams ir įmonėms susidarė permoka, mokesčių administratorius ją grąžins į banko sąskaitas savo iniciatyva", – teigia VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento direktorė Stasė Aliukonytė – Šnirienė, pažymėdama, kad perskaičiavimas palietė apie 11 tūkst. gyventojų ir 175 juridinius asmenis.

Patogiausias būdas sužinoti informaciją apie mokestines prievoles – prisijungti prie sistemos „Mano VMI"  (https://www.vmi.lt/manovmi/). Nuo šių metų gyventojai, identifikuoti „Mano VMI" sistemoje, informaciją, susijusią su žemės mokesčiu, gali gauti ir paskambinę telefonu 1882, automatiniu pranešimu. Ši paslauga veikia 24/7, o tai leidžia gyventojams sužinoti informaciją greičiau ir patogiau. Identifikuoti „Mano VMI" vartotojai šiuo būdu gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą, įmokos kodą ir terminą, iki kada ją reikia sumokėti. Taip pat automatinė sistema praneša, jei gyventojas turi kitų skolų VMI.

 

 

Išsamesnė informacija žurnalistams:

#

Elona Limantienė,

Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija,

 tel.: (8 41) 59 23 06, +370 616 56 416; el. p. elona.limantiene@vmi.lt

#