VMI naujienos

« Grįžti

Alytaus ir Marijampolės medienos ruošos bei logistikos bendrovėms – ypatingas VMI dėmesys

Atnaujinimo data: 2015-01-05

2015 m. sausio 5 d., Vilnius. Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – VMI) šiandien pavedė Kauno apskrities valstybinei mokesčių inspekcijai nuodugniai patikrinti Marijampolės ir Alytaus regionuose veikiančias įmones, kurios užsiima medienos ruošimu, prekyba ir jos logistika.

VMI pažymi, kad gamybos iš medienos, medienos apdirbimo, miškininkystės sektoriaus įmonės, o taip pat krovinių pervežimu užsiimančios bendrovės yra tikrinamos nuolatos dėl aukšto jų rizikingumo, tačiau ypatingo dėmesio sulauks minėtų regionų miškininkystės ir logistikos įmonės, gavus informacijos apie medienos kontrabandą į Lenkiją.   

„VMI, sulaukusi gyventojų pranešimų, išanalizavusi viešoje erdvėje pasirodžiusią informaciją, pavedė Kauno AVMI, kuruojančiai Marijampolės ir Alytaus apskričių mokesčių mokėtojus, nedelsiant gauti visą informaciją iš Muitinės departamento bei kitų institucijų, kurios nustatė galimus medienos pervežimo pažeidimus, ir pradėti įmonių patikrinimus. Tikimės kuo greičiau, bendradarbiaujant su miškų urėdijomis ir kitomis institucijomis, išsiaiškinti, ar medienos perdirbimo, prekybos, logistikos bendrovės minėtuose regionuose tinkamai vykdo savo mokestines prievoles", - sako VMI prie FM viršininkas Dainoras Bradauskas.

Kauno AVMI specialistai, esant reikalui, bendradarbiaus su Lenkijos mokesčių administratoriumi, Muitine, tikrins Lietuvoje esančius medienos sandėlius, deklaruotus ir realius įmonių pardavimus, sumokėtus mokesčius. Įtarus nusikalstamą veiklą, VMI visą informaciją perduos ikiteisminio tyrimo institucijoms.

Praėjusiais mėtais VMI pasitikėjimo telefonu 1882 iš viso gauta per 200 pranešimų apie galimus mokestinius pažeidimus Gamybos iš medienos, medienos apdirbimo, miškininkystės ir logistikos sektoriuose.

Išsamesnė informacija žiniasklaidai:

Darius Buta,

Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos

tel.: +370 5 2687 513, +370 615 46180, faks.: +370 5 2125 611, el. p.: d.buta@vmi.lt


Mokesčių naujienos

Dėl Verslo liudijimą įsigyjančio gyventojo atmintinės (trumposios) papildymo

Atnaujinimo data: 2020-06-01
Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau − VMI...
Rodoma 1 - 3 iš 63 rezultatų.
Elementų puslapyje 3
iš 21