VMI naujienos

Valstybinė mokesčių inspekcija kviečia registruotis į 2017 m. rugsėjo mėnesį vyksiančius seminarus mokesčių klausimais

Atnaujinimo data: 2017-08-18

Valstybinė mokesčių inspekcija svetainėje www.vmi.lt paskelbė informaciją apie 2017 m. rugsėjo mėnesį vyksiančius seminarus mokesčių klausimais.

Daugelio Lietuvos regionų mokesčių mokėtojai kviečiami į seminarus, kuriuose bus pristatyti seminarai, temomis: „Neapmokestinamojo pajamų dydžio ir papildomo neapmokestinamojo pajamų dydžių taikymas. Mėnesinės pajamų mokesčio nuo A klasės pajamų deklaracijos FR0572 formos pildymo tvarka", taip pat „Sąnaudų priskyrimas neleidžiamiems atskaitymams", taip patPVM prievolės įsigijus prekių iš ES ir prekių tiekimo į ES šalis apmokestinimas PVM" ir kt.

Informaciją apie visus 2017 m. rugsėjo mėnesį vyksiančius seminarus mokesčių klausimais peržiūrėti bei užsiregistruoti į juos galima naudojantis VMI svetainės Renginių sistema, adresu www.vmi.lt/renginiai/. Šioje sistemoje mokesčių mokėtojams yra sudaryta galimybė peržiūrėti įvairių temų e. seminarų įrašus.

VMI organizuojamų seminarų dalijamąją medžiagą galima rasti Konsultacinės medžiagos kataloge adresu www.vmi.lt/cms/web/kmdb/, pasirenkant skiltį Seminarų medžiaga. Seminarai mokesčių mokėtojams yra nemokami, juos veda Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos Mokesčių informacijos departamento specialistai.

Mokesčių mokėtojams, norintiems elektroniniu paštu gauti informaciją apie naujus mokesčių seminarus, siūloma naudotis naujienų prenumerata: prisijungus prie Mano VMI (www.vmi.lt/manovmi), dešiniajame viršutiniame kampe (prie savo vardo ir pavardės) spragtelėjus Nustatymai ir pasirinkus kortelę Naujienų prenumerata bei pažymėjus prenumeratos būdą El. paštu, reikia uždėti varneles prie prenumeratos temų E. seminarai, Auditoriniai seminarai bei kitų pageidaujamų prenumeratos temų.

Primename, jog mokesčių mokėtojai VMI svetainės http://www.vmi.lt/ skyrelyje Nuotoliniai mokymai https://www.vmi.lt/mokymai/ elektroniniu būdu gali peržiūrėti ir studijuoti mokomąją medžiagą mokesčių klausimais, išlaikyti žinių patikros testus ir gauti pažymėjimus, o skyrelyje Diskusijos virtualioje aplinkoje gali sužinoti kitų mokesčių mokėtojų nuomonę arba išsakyti savąją, bendrauti, keistis mintimis ir patirtimi mokestinių procedūrų bei mokesčių klausimais.

 

 


Mokesčių naujienos

Rodoma 1 - 3 iš 72 rezultatų.
Elementų puslapyje 3
iš 24