Seminarai

Informuojame, jog atsižvelgdami į Lietuvos Respublikos sveikatos ministro, Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo, A. Verygos nurodymą, kuriame rekomenduojama atšaukti, nukelti vėlesniam laikui ir neplanuoti naujų masinio pobūdžio renginių, kuriuose dalyvautų kitų institucijų bei visuomenės atstovai (šiuo atveju VMI darbuotojai ir mokesčių mokėtojai), VMI priėmė sprendimą laikinai, iki balandžio mėnesio, stabdyti auditorinių seminarų ir vaizdo konferencijų VMI patalpose organizavimą. 

Pažymime, kad kol galioja priimti sprendimai, kuriais siekiama sumažinti COVID-19 galimo plitimo grėsmę, seminarų medžiagą mokesčių mokėtojai gali rasti VMI vaizdo kanale, taip pat organizuojama galimybė vaizdo kanale tiesiogiai stebėti transliuojamą seminarą jums patogioje vietoje ir raštu užduoti aktualius klausimus. Daugiau informacijos apie šią galimybę VMI interneto svetainėje bus paskelbta artimiausiu metu.

Konsultacijos ir visa informacija kaip ir buvo teikiama, taip ir dabar yra pasiekiama telefonu 1882 bei pateikus klausimą per Mano VMI.