STOP „šešėliui"

Jūsų sąmoningumas ir sąžiningumas pranešant apie mokestinius pažeidimus nuo 2006 m. birželio mėn., kai buvo įsteigtas bendrasis VMI pasitikėjimo telefonas 1882 (spausti 7), į valstybės biudžetą jau padėjo sugrąžinti per 40,1 mln. eurų nuslėptų mokesčių.

Visi Jūsų pranešimai yra vertinami ir analizuojami. Pranešėjo anonimiškumas garantuojamas.

Dėkojame už pilietiškumą.

Jūsų telefonas*
Jūsų el. paštas
Jūsų pranešimas*
Kontrolinis kodas
Tekstas atpažinimui

Mobilioji programėlė „Pranešk“

 

Atsisiųskite programėlę:

 

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) ragina visus šalies gyventojus, žinančius apie daromus mokestinius pažeidimus, pranešti mokesčių administratoriui. Dabar tai galima padaryti ir naudojant mobiliąją programėlę „Pranešk".

Mobilioji programėlė „Pranešk" suteikia galimybę perduoti informaciją apie pastebėtus mokesčių vengimo atvejus mokesčių administratoriui paprastai ir operatyviai – tiesiog mobiliuoju telefonu. Tai galima padaryti anonimiškai arba pateikiant savo kontaktinius duomenis.

Jei tu, važinėdamas duobėtomis gatvėmis, piktiniesi „šešėline ekonomika" ir nesutinki, kad dėl „šešėlio" daromos žalos vaikų  namų auklėtiniai gautų prastesnį išsilavinimą, o senelių namuose maisto būtų mažiau, jei nenori prieš operaciją pats pirktis brangių vaistų – atsisiųsk programėlę ir pranešk VMI apie:

ATLYGINIMUS „VOKELIUOSE"
KONTRABANDINES PREKES
KVITO NEIŠDAVIMĄ
NELEGALŲ DARBĄ
KITUS PAŽEIDIMUS

Tvarkomi asmens duomenys
Naudotojo vadovas