Teisės aktai

« Grįžti

Vilniaus rajone aptiktos 3 nelegalios degalinės

Atnaujinimo data: 2012-08-01

2012 m. rugpjūčio 1 d., Vilnius. Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau — Vilniaus AVMI) informuoja, kad, bendradarbiaudama su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Ekonominių nusikaltimų tyrimo ir Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnais, Vilniaus rajone aptiko 3 nelegalias degalines. Čia rastos ir 5 tonos dyzelinio kuro, supilto į mokesčių inspekcijoje neregistruotas talpyklas, kuro perpylimo įranga.

Pagiriuose, Maišiagaloje ir Vaidotuose neteisėtą veiklą vykdantys gyventojai jokių kuro įsigijimą patvirtinančių dokumentų pateikti negalėjo. Mokesčių inspektoriams jie aiškino, kad degalai nupilti iš vilkikų, kurie grįžo iš Rusijos.

„Iš trečiųjų šalių įvežtus degalus galima naudoti tik toje pačioje transporto priemonėje, kurioje jie buvo įvežti. Šiuo atveju degalai buvo perpilti į kitas talpyklas, gyventojai į valstybės biudžetą sumokėjo daugiau nei 5 tūkst. litų akcizo", — informuoja Marius Žemgulis.

Vilniaus AVMI pabrėžia, kad už rastus neteisėtai kuro talpyklose laikomus degalus ir pilstymo įrangą pažeidėjams gresia administracinė atsakomybė ir bauda iki 20 tūkst. litų.

VMI primena, kad gyventojai apie nelegalaus kuro panaudojimo atvejus ar kitus mokestinius pažeidimus gali pranešti paskambinę VMI pasitikėjimo telefonu 1882, pasinaudodami išmaniesiems telefonams skirta programėle „Pranešk", užpildę anketą interneto svetainėje www.vmi.lt arba apsilankę Mokesčių inspekcijoje.

 

 

 

 

 

Išsamesnė informacija žiniasklaidai:

#

Kristina Klingaitė-Šileikienė,

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija

tel.: (8 5) 268 7670, 8 610 08 433, el. p. K.Klingaite@vmi.lt

#


Komentarai

Lietuvos Respublikos mokesčių administravimo įstatymo apibendrintas komentaras (2020-09-24 redakcija)

Atnaujinimo data: 2020-09-24
Registracijos numeris   KD-5672   Mokesčių administravimo įstatymo komentaras (aktuali_redakcija_2020-09-24).zip ...
Rodoma 1 - 5 iš 9 421 rezultatų.
Elementų puslapyje 5
iš 1 885