« Grįžti

Kuriuo atveju ir kada fizinis asmuo turi informuoti VMI apie banderolėmis nepaženklintus alkoholinius gėrimus ir tabako gaminius, įvežtus iš užsienio ir laikomus Lietuvos Respublikoje?

Atnaujinimo data: 2014-11-08
Ši informacija skelbiama:
[1.11.1.12] Banderolės (paraiškos, pranešimai)
Registracijos numeris   KD-7810

 

Fizinis asmuo, įvežęs iš užsienio ir laikantis Lietuvos Respublikoje alkoholinių gėrimų, ir tabako gaminių, daugiau negu nustatyta fiziniams asmenims taikomų alkoholio produktų ir tabako gaminių gabenimo ir laikymo Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2004 m. gegužės 26 d. įsakymu Nr. 4-200, 3.1 punkte, privalo kitą dieną, po gaminių įvežimo į Lietuvos Respublikos teritoriją, (o jeigu tai yra ne darbo diena, tuomet artimiausią darbo dieną) apskrities valstybinei mokesčių inspekcijai, kurios aptarnaujamoje teritorijoje yra laikomi gaminiai (AVMI), pateikti tinkamai užpildytą Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos viršininko 2004 m. birželio 2 d. įsakymu Nr. VA-111 patvirtintos FR0718 formos Pranešimą apie laikomus banderolėmis nepaženklintų alkoholio ir tabako gaminių kiekius. Ši forma turi būti pildoma dviem egzemplioriais: vienas egzempliorius teikiamas AVMI, o antrasis egzempliorius lieka Asmeniui.

Teisės aktai
LRS  LR Ūkio ministro 2004-05-26 įsakymas Nr. 4-200 „DĖL FIZINIAMS ASMENIMS TAIKOMŲ ALKOHOLIO PRODUKTŲ IR TABAKO GAMINIŲ GABENIMO IR LAIKYMO LIETUVOS RESPUBLIKOS TERITORIJOJE TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO"
LRS  VMI prie FM viršininko 2004-06-02 įsakymas Nr. VA-111 „DĖL APSKRIČIŲ VALSTYBINIŲ MOKESČIŲ INSPEKCIJŲ INFORMAVIMO APIE BANDEROLĖMIS NEPAŽENKLINTUS ALKOHOLINIUS GĖRIMUS IR TABAKO GAMINIUS, ĮVEŽTUS IŠ UŽSIENIO IR LAIKOMUS LIETUVOS RESPUBLIKOJE, TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO"