« Grįžti

Kaip Mano VMI galima užpildyti ir pateikti pranešimo apie juridinio asmens duomenų Mokesčių mokėtojų registre papildymą / pakeitimą FR0791 formą?

Atnaujinimo data: 2013-04-11
Ši informacija skelbiama:
[1.2.4] Mokesčių mokėtojo registrinių duomenų tvarkymas
Registracijos numeris   KD-7983   Data   2013-04-11

 

Prisijungę prie Mano VMI elektroniniu būdu, galite užpildyti ir pateikti juridinio asmens pranešimą apie jo duomenų pakeitimą / papildymą (FR0791 forma).

Vertikaliajame meniu pasirinkite punktą Paslaugos--> Užsakyti paslaugą --> Mokesčių mokėtojo duomenų papildymas/keitimas.

Jei FR0791 forma jau buvo pradėta pildyti, sistema parodys langelį, kuriame turėsite pasirinkti: tęsti pradėto pildyti dokumento pateikimą ar šalinti esamą ir pildyti naują dokumentą.

Jei jau yra toks dokumentas užsakytas, bet dar nėra iki galo įvykdytas, – dar vieno tokio pat prašymo surašyti negalėsite.

Jei reikia įrašyti naujus ar pakeisti jau esančius duomenis, atsivėrusiame pranešimo FR0791 formavimo lange spauskite /. Atsivėrusiame lange nurodykite reikšmes ir spauskite Saugoti. Kai reikia pereiti į kitą informacijos užpildymo langą, spauskite Toliau.

Atsiveria langas – Adresas korespondencijai gauti. Jei reikia įrašyti naują ar pakeisti jau esantį korespondencijos gavimo adresą, spauskite /. Atsivėrusiame lange pasirinkite adreso tipą. Sistema parodo pasirinko adreso tipo įrašymo laukus. Įrašykite adreso informaciją ir spauskite Saugoti --> Toliau.

Atsiveria langas – Pagrindinės vykdomos veiklos rūšys. Jei reikia įrašyti naują ar pakeisti jau esančią pagrindinės veiklos rūšį, spauskite  /. Atsivėrusiame lange surašykite informaciją ir spauskite Saugoti --> Toliau.

Atsiveria langas – Atstovai. Nurodykite informaciją ir spauskite Saugoti.

Jei reikia pridėti valdymo organo įgaliotus asmenis, bloke Valdymo organo įgalioti asmenys spauskite Pridėti. Atsivėrusiame lange surašykite informaciją ir spauskite Saugoti --> Toliau.

Atsiveria langas – Dokumento patvirtinimas. Jei planuojate duomenų pildymą pabaigti vėliau, spauskite Išsaugoti vėlesniam tvirtinimui. Sistema išsaugo dokumentą. Veiksmus galėsite pratęsti vėliau. Mokesčio mokėtojo teikiamo dokumento būsena lieka – Ruošiamas. Jei dokumentą reikia pašalinti, spauskite Šalinti. Sistema paprašo patvirtinti pasirinkimą ir patvirtinus, teikiamą dokumentą pašalina.

Jei dokumentą reikia patvirtinti, spauskite Patvirtinti.

Jei duomenys sėkmingai užregistruoti, Mano VMI atstovas gauna el. laišką, informuojantį apie sėkmingai užregistruotus duomenis.

Jei duomenų pakeitimas nesėkmingas, Mano VMI atstovas gauna el. laišką, informuojantį apie nesėkmingą dokumento registravimą.

Norėdami  užpildyti ir pateikti juridinio asmens pranešimą apie jo duomenų pakeitimą/papildymą (FR0791 forma) Mano VMI, į pagalbą galite pasitelkti elektroninį vedlį (tema – Lietuvos juridinių asmenų, užsienio juridinių asmenų filialų ir atstovybių įregistravimas / išregistravimas / registrinių duomenų keitimas mokesčių mokėtojų registre) – interaktyvią instrukciją, padėsiančią Jums savarankiškai ir teisingai užpildyti reikiamą informaciją.

Paslaugų e. vedlį rasite VMI internetiniame puslapyje, skyriuje Apie VMI -- > Struktūra ir kontaktai --> Klauskite --> Mano VMI pagalba.