« Grįžti

Kaip sistema apdoros rinkmenas, kai įkeliama P duomenų tipo (gaunamų PVM sąskaitų faktūrų) rinkmena, kurios PartNumber yra „SANDELIS" ir įkeliama S duomenų tipo (išrašomų PVM sąskaitų faktūrų) su tokiu pat PartNumber „SANDELIS"?

Atnaujinimo data: 2016-11-18
Ši informacija skelbiama:
[1.3a.2.1] Duomenų teikimas / tikslinimas
Registracijos numeris   KD-8600

 

Kadangi įkėlus bet kokio duomenų tipo rinkmeną (F, P, S) automatiškai sukuriami abu to mokestinio laikotarpio registrai, šiuo atveju sistema traktuos, kad įkelta viena rinkmena, kurios PartNumber „SANDELIS", o įkėlus antrąją rinkmeną sistema supras, kad tikslinami pirmosios rinkmenos duomenys, ir pirmosios duomenys bus pašalinami, o aktualiais taps antrosios rinkmenos duomenys.

Klausime nurodytu atveju, įkėlus P duomenų tipo rinkmeną susikuria abu (gaunamų ir išrašomų PVM sąskaitų faktūrų registrai). Gaunamų PVM sąskaitų faktūrų registre yra rinkmenoje nurodytos sąskaitos, o išrašomų PVM sąskaitų faktūrų registras sukuriamas tuščias. Įkėlus S duomenų tipo rinkmeną su tuo pačiu PartNumber, patikslinama anksčiau įkeltoji rinkmena. Vadinasi, gaunamų PVM sąskaitų faktūrų registre duomenys pakeičiami (jų nelieka), o išrašomų PVM sąskaitų faktūrų registras užpildomas naujos rinkmenos duomenimis. 

Teisės aktai
LRS  VMI prie FM viršininko 2004 m. balandžio 21 d. įsakymas Nr. VA-55 DĖL PRIDĖTINĖS VERTĖS MOKESČIO SĄSKAITŲ FAKTŪRŲ REGISTRŲ TVARKYMO