« Grįžti

Atšaukimo priežastis pagal klasifikatorių

Atnaujinimo data: 2017-02-21
Ši informacija skelbiama:
[1.3a.3.3] Klasifikatorių reikšmės
Registracijos numeris   KD-8648

 

Važtaraščio atšaukimas su priežastimi „1 – Spausdinimo klaida" gali būti atliekamas, kai važtaraštyje klaidingai nurodytas duomuo ar duomenys.

Važtaraščio atšaukimas su priežastimi „2 – Nutraukta komercinė operacija"  gali būti atliekamas, kai, pavyzdžiui, krovinio gabenimo buvo atsisakyta.

Važtaraščio atšaukimas su priežastimi „3 – Sudubliuoti dokumentai" gali būti atliekamas, kai per klaidą tam pačiam gabenimui buvo išrašyti keli važtaraščiai.

Važtaraščio atšaukimas su priežastimi „4 – Išsiuntimo dieną gabenimas nepradėtas" gali būti atliekamas, kai krovinys nebuvo išgabentas iš krovinio siuntėjo nurodytos išsiuntimo vietos.

Važtaraščio atšaukimas su priežastimi „5 – Krovinio grąžinimas siuntėjui" gali būti atliekamas, kai krovinys nebuvo pristatytas važtaraštyje nurodytam gavėjui (pavyzdžiui, nebuvo rastas gavėjas) ir yra sugrąžinamas krovinio siuntėjui arba, kai krovinys buvo pristatytas gavėjui, bet gavėjas atsisakė jį priimti. Pažymėtina, kad šią priežastį reikėtų rinktis tuomet, kai su numatomu atšaukti važtaraščiu nebebus atliekamas krovinio gabenimas (pavyzdžiui, krovinio gabenimas iš gavėjo siuntėjui).

Važtaraščio atšaukimas su priežastimi „6 – Kita" gali būti atliekamas, kai važtaraščio atšaukimas vykdomas kitais nei aukščiau išvardyta atvejais.