« Grįžti

Bendra gauto krovinio išvada pagal klasifikatorių

Atnaujinimo data: 2016-10-17
Ši informacija skelbiama:
[1.3a.3.3] Klasifikatorių reikšmės
Registracijos numeris   KD-8508

 

Išvada „1 – Prekių gavimas / priėmimas vežti patvirtintas ir patenkinamas" naudojama, kai krovinys neturi jokių trūkumų ir priimamos visos el. važtaraštyje nurodytos prekės.

Išvada „2 - Prekių gavimas / priėmimas vežti patvirtintas, bet nepatenkinamas" skirta, pavyzdžiui, kai krovinys gautas, bet apgadintas, pažeistos plombos, prekių papildomi atributai (galiojimas, partija ar kt.) neatitinka nurodytų el. važtaraštyje, gautas didesnis kiekis ir kitos panašios situacijos.

Išvada „3 – Prekių gavimas / priėmimas vežti nepatvirtintas (atsisakyta priimti krovinį)" gali būti naudojama, kai pristatytos kitos nei buvo užsakytos prekės, netenkina pristatytų prekių būklė (pvz., apgadintos prekės) ir pan., t. y. visais atvejais, kai krovinio bus atsisakyta.

Išvada „4 - Prekių gavimas / priėmimas vežti iš dalies nepatvirtintas" skirta, pvz., kai krovinys gautas ne visas, yra trūkumas, dalis krovinio sunaikinta ir kitos panašios situacijos.

Išvada „5 – Perspėjimas dėl krovinio gavimo" i.VAZ laikoma, kad perduotas perspėjimas dėl krovinio gavimo. Išvada teikiama tuomet, kai gavėjas nori informuoti siuntėją apie krovinio neatitikimus, tačiau dar nepatvirtina krovinio gavimo.

Kiekvienu atveju aplinkybių patikslinimui gali būti pildomas elementas „Papildoma informacija".