« Grįžti

Ar fiziniai asmenys (nuolatiniai ir nenuolatiniai Lietuvos gyventojai) gali vykdyti atrakcionų parkų veiklą neįsteigę juridinio asmens?

Atnaujinimo data: 2013-07-01
Ši informacija skelbiama:
[1.4.9.1] Licencijuojama veikla, individualios veiklos apribojimai
Registracijos numeris   KD-4994

 

Fiziniai asmenys, norėdami verstis atrakcionų veikla neįregistravę juridinio asmens, gali tai daryti užsiimdami individualia veikla. Lietuvos gyventojai, pradėję vykdyti tokią veiklą, privalo apie tai informuoti mokesčių administratorių pagal savo gyvenamąją vietą, o nenuolatiniai Lietuvos gyventojai turi registruoti nuolatinę bazę, per kurią vykdo individualią veiklą.

Tiek nuolatinis Lietuvos gyventojas, tiek nenuolatinis Lietuvos gyventojas turi ne vėliau kaip veiklos vykdymo pradžios dieną VMI pateikti užpildytą fizinio asmens prašymo įregistruoti į Mokesčių mokėtojų registrą REG812 formą.

Prašymą mokesčių mokėtojai gali pateikti tokiais būdais:

1. per  Mano VMI;

2. užpildydami popierinius prašymus, juos tiesiogiai įteikdami arba išsiųsdami paštu VMI pagal mokesčių mokėtojo gyvenamosios vietos adresą.

Teisės aktai
LRS  VMI prie FM viršininko 2013-06-25 įsakymas Nr. VA-36 „DĖL FIZINIŲ ASMENŲ ĮREGISTRAVIMO Į MOKESČIŲ MOKĖTOJŲ REGISTRĄ / IŠREGISTRAVIMO IŠ MOKESČIŲ MOKĖTOJŲ REGISTRO TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO"