VMI Naujienos

Atsidarius VMI aptarnavimo padaliniams gyventojai ir toliau aktyviai naudojasi nuotolinėmis paslaugomis

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad atidarius VMI aptarnavimo padalinius beveik visoje šalyje per savaitę laiko suteikta gyvų konsultacijų bei paslaugų 3 tūkst. klientų, o tai sudaro 60 proc. galimo maksimalaus srauto. Vis dėlto 7 kartus daugiau klientų kreipėsi telefonu – per savaitę suteikėme į 21 tūkst. nuotolinių konsultacijų ir paslaugų.

„Atnaujinome skambučių valdymo sistemą ir paslaugas telefonu pradėjome teikti tiems gyventojams, kurie neturėjo galimybės savarankiškai pasinaudoti VMI elektroninėmis paslaugomis. Net ir atidarius aptarnavimo padalinius šią praktiką tęsiame ir toliau“, - teigia VMI viršininko pavaduotojas Dr. Martynas Endrijaitis, pridurdamas, jog vien per šiuos metus atsiliepėme į daugiau nei 1 mln. klientų skambučių bei atsakėme į 21 tūkst. gyventojų paklausimų raštu.

VMI atstovas nurodo, jog VMI ir toliau tobulina nuotolinių konsultacijų kokybę ir du vasaros penktadienius - liepos 9 d. ir rugpjūčio 13 d., rengs specialius mokymus VMI Mokesčių informacijos centro darbuotojams. Dėl to konsultacijas telefonu 1882 šiomis dienomis teiksime iki 12 val. Primename, kad klientai gali pasinaudoti skambučio užsakymo paslauga, t. y. gali užsisakyti VMI konsultantų atskambinimą jam patogiu laiku. Tą galima padaryti prisijungus prie Mano VMI. Dešiniajame kompiuterio ekrano kampe apačioje reikia paspausti „konsultanto“ ikonėlę ir pasirinkti langą „Užsakykite skambutį“.

Neturint galimybės gauti paslaugų nuotoliniu būdu, gyventojams paslaugos teikiamos aptarnavimo padaliniuose tik sutartu laiku su išankstine vizito rezervacija telefonu 8 5 2191 777. Visų atvertų padalinių sąrašą bei informaciją, kaip užsiregistruoti atvykimui, rasite čia.

Paslaugos taip pat teikiamos telefonu 8 5 2191 777, o konsultacijos - numeriu 1882. Savarankiškai aktualią informaciją galite rasti VMI internetinėje svetainėje www.vmi.lt. Joje į aktualius klausimus atsako VMI virtualus konsultantas SIMAS. Taip pat naujienos skelbiamos VMI Youtube kanale, VMI Facebook ar Linkedin paskyrose.