VMI Naujienos

VMI kviečia moksleivius iškeisti žinias į vertingus prizus

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) kviečia 9-12 klasių moksleivius registruotis ir sudalyvauti VMI organizuojamoje viktorinoje „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“. Jos nugalėtojai bus apdovanoti elektriniais paspirtukais bei kitais vertingais prizais. Komandos, norinčios dalyvauti viktorinoje, iki spalio 9 d. turi užsiregistruoti čia.

Tradiciškai prasidėjus rudeniui kviečiame vyresniųjų klasių moksleivius pasitikrinti turimas žinias apie mokesčius ir sudalyvauti viktorinoje. Džiaugiamės, kad į mūsų kvietimą kasmet atsiliepia mokiniai iš visos Lietuvos mokyklų“, - sako Mokesčių informacijos departamento direktorė Regina Utkienė, primindama, kad viktorinos tikslas ugdyti finansinį bei mokestinį raštingumą bei skatinti moksleivius domėtis VMI veikla.

Pirmosios vietos laimėtojams - kiekvienam komandos nariui mokiniui — bus įteikti elektriniai paspirtukai ir šalmai, o kitoms geriausiai pasirodžiusioms komandoms - išmanieji laikrodžiai, nešiojamos garso kolonėlės ir kiti prizai.

VMI viktorinoje kviečia dalyvauti komandas, sudarytas iš 2 moksleivių (nuo 9 iki 12 klasės) ir mokytojo. Savarankiškai registruotis į viktoriną gali moksleiviai nuo 16 m. Jaunesnius moksleivius turi užregistruoti mokytojas.

Numatomi trys viktorinos etapai. Pirmasis etapas vyks spalio 24 d. – komandos turės atsakyti į pateiktus klausimus nuotoliniu būdu. Į antrąjį etapą lapkričio 9-16 d. pateks geriausiai Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio regionuose pasirodžiusios komandos, o finalinis etapas vyks lapkričio 29 d. Kaune.

Visais su viktorina susijusiais klausimais galima kreiptis į organizatoriaus atstovus elektroniniu paštu  [email protected] arba telefonu (8 5) 2687 987. Daugiau informacijos dalyviams rasite čia.

 

Išsamesnė informacija žiniasklaidai:

Tadas Bružas,

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija

tel.: +370 37 405 373, +370 682 31568; e. p. [email protected]