VMI Naujienos

VMI vardu atliekamos gyventojų ir įmonių nuomonės apklausos

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, jog iki šių metų pabaigos mokesčių administratoriaus užsakymu bus atliekamas gyventojų ir verslo atstovų pasitikėjimo VMI, mokesčių administratoriaus teikiamų paslaugų ir šešėlinės ekonomikos tolerancijos šalyje vertinimo tyrimas. Apklausas telefonu VMI vardu atliks paslaugos viešąjį pirkimą laimėjusi UAB „SeeNext“. Tyrimo metu iš viso planuojama apklausti apie 1,5 tūkst. gyventojų ir 750 įmonių.

Šiais metais užfiksuota atvejų, kai gyventojai sulaukė sukčių, prisistatančių VMI vardu, trumpųjų SMS žinučių, todėl atkreipiame gyventojų ir verslo atstovų dėmesį, kad apklausas tyrimų bendrovė atliks skambindama. Jokios trumposios SMS žinutės respondentams nebus siunčiamos.

VMI primena, kad konsultacijas telefonu šiemet teikia mokesčių specialistai visoje šalyje. Kilus klausimams, pasikonsultuoti gyventojai gali ne tik paskambinus bendruoju Mokesčių informacijos telefonu 1882, bet ir kitais papildomais telefonų numeriais, kurie skelbiami VMI svetainėje. Savarankiškai aktualią informaciją, paaiškinimus, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus galima rasti VMI interneto svetainėje www.vmi.lt ir VMI vaizdo kanale. Aktuali informacija skelbiama ir oficialiame VMI socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje: www.facebook.com/Valstybinemokesciuinspekcija.