Kaip galiu deklaracijoje pakeisti banko sąskaitą, į kurią pageidauju gauti pajamų mokesčio permoką?

Užpildydami deklaraciją ir paspausdami „Suformuoti deklaraciją“, atsidariusiame lange redaguokite sąskaitos informaciją taip: paspauskite prie pateiktos sąskaitos numerio „Keisti“, o atsidariusiame lange „Pasirinkite sąskaitą“ pasirinkite sąskaitos numerį, į kurią Jūsų pageidavimu bus grąžinta mokesčio permoka. Išsaugoję sąskaitos informaciją, pateikite deklaraciją.

Jeigu pageidaujate, kad grąžintina pajamų mokesčio suma būtų pervesta į kredito įstaigą užsienio valstybėje ar į kito asmens sąskaitą, deklaracijoje GPM311 sąskaitos nenurodykite (t.y. pašalinkite vedlyje rodomą sąskaitą). Pateikęs deklaraciją, papildomai turite pateikti FR0781 formos prašymą (šį prašymą galite pateikti per Mano VMI sistemą). Tuo atveju, jeigu pageidaujate, kad permoka būtų pervesta į kredito įstaigą užsienio valstybėje, tuomet prieš teikiant FR0781 formos prašymą dar papildomai turite pranešti apie užsienio valstybės kredito įstaigoje atidarytą sąskaitą  pateikdami FR0526 formos pranešimą (šį pranešimą galite pateikti per Elektroninę deklaravimo sistemą).

Jeigu  jau esate  pateikęs deklaraciją ir pajamų mokesčio permoką pageidaujate gauti į kitą banko sąskaitą nei nurodėte pateiktoje deklaracijoje, tuomet turite:

  • prie jau pateiktos deklaracijos (netikslinant deklaracijos) galite pridėti laisvos formos prašymą, kuriame turite nurodyti į kokią kitą Lietuvos kredito įstaigoje Jūsų turimą galiojančią atsiskaitomąją sąskaitą pageidaujate gauti pajamų mokesčio permoką arba
  • patikslinti ir pateikti deklaraciją iš naujo, nurodydami banko sąskaitos numerį, į kurį pageidaujate, kad Jums būtų grąžinta pajamų mokesčio permoka.