VMI Naujienos

Nuo rugsėjo vėl organizuojami nuotoliniai VMI seminarai

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad gyventojai bei mokesčių specialistai vėl gali registruotis į VMI rengiamus seminarus, kurie, šalyje galiojant ekstremaliai situacijai, rengiami nuotoliniu būdu. Tai padaryti galima VMI svetainėje, skiltyje „Seminarai“ - per šiemet atnaujintą internetinę renginių registracijos platformą.

Seminarų metu VMI specialistai pristatys aktualią mokesčių informaciją bei atsakys į susirinkusių dalyvių klausimus. Pažymima, kad nuotolinių seminarų dalyvių skaičius neribojamas, tačiau registracijos priimamos iki renginio dienos, tad delsti nereikėtų. Artimiausias renginys numatytas rugsėjo 10 d. (ketvirtadienis), į jį kviečiami visi besidomintys mokestinių nuostolių perkėlimo ypatumais.

Renginių sąrašą, kuris bus nuolat pildomas, galima rasti interneto svetainėje www.vmi.lt, skiltyje „Seminarai“. Registruojantis tereikia užpildyti 3 laukelių registracijos formą. Informacija apie kito mėnesio planuojamus renginius taip pat bus skelbiama VMI svetainėje ir atnaujinama einamojo mėnesio viduryje.

Primename, kad aktuali informacija apie seminarus skelbiama VMI svetainėje, o informacinius vaizdo įrašus įvairiomis mokesčių temomis galima rasti ir VMI „Youtube“ kanale.
 

Išsamesnė informacija žurnalistams:

Eglė Aleksandravičienė
tel.: +370 5 2687513, +370 618 02651, el. p. egle.aleksandraviciene@vmi.lt

Išsamesnė informacija apie renginius:

Jūratė Trečiokaitė
tel.: +370 2687 831, el. p. jurate.treciokaite@vmi.lt