VMI Naujienos

VMI apdovanojo geriausiai mokesčius išmanančius moksleivius

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad kasmetinės viktorinos „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ finale geriausiai pasirodė ir prizais buvo apdovanota profesinio rengimo centro „Žirmūnai“ komanda „Važiuojam“. Per tris viktorinos etapus įrodę, jog mokesčius ir jų administravimą išmano geriau nei 178 komandų iš visos Lietuvos, vilniečiai buvo apdovanoti asmeniniais planšetiniais kompiuteriais.

„Nors šios, penktus metus iš eilės vykstančios viktorinos renginius dėl esamos pandeminės situacijos teko perkelti į virtualią erdvę, džiaugiamės matydami daugiau nei šimtą komandų, kurios nepabūgo pademonstruoti savo žinių apie mokesčius bei jų administravimą ir susirungė dėl mūsų įsteigtų prizų“, - sako Martynas Endrijaitis, laikinai einantis VMI viršininko pavaduotojo pareigas, akcentuodamas, jog tokios sužaidybintos viktorinos yra puikus būdas perteikti mokesčių mokėjimo naudą ir svarbą moksleiviams.

Viktorinos finalą sudarė 3 turai, kurių metu moksleiviai turėjo atsakyti į VMI specialistų bei kitų viktorinos dalyvių klausimus apie mokesčius ir jų administravimą, taip pat atlikti praktines užduotis. Nugalėtojams iš Vilniaus vos vienu tašku nusileido Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos komanda „21 procentas“, trečiąją vietą užėmė uteniškių komanda iš Adolfo Šapokos gimnazijos „Progresas“.

Penktąjį kartą vykstančioje VMI viktorinoje „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ užsiregistravo daugiau nei 178 komandų iš visos Lietuvos. Po pirmojo etapo, 5 kiekvienoje apskrityje geriausiai pasirodžiusios komandos varžėsi tarpusavyje dėl teisės sudalyvauti finaliniame etape, kuris vyko nuotoliniu būdu.

VMI sveikina viktorinos „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ nugalėtojus ir dėkoja visiems viktorinos dalyviams!

 

Išsamesnė informacija žiniasklaidai:

#

Šarūnas Kubilius,
Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos
tel.: +370 5 2687 867, +370 623 48086, el. p.: [email protected]

#