Kur pasitikrinti informaciją apie man paskirtas administracines baudas?

VMI turimą informaciją apie Jums paskirtas administracines baudas galite pasitikrinti prisijungę prie Mano VMI sistemos. Pagrindiniame lange matysite skiltį Mokesčiai ir baudos, kur rasite aktualią informaciją apie administracinių baudų prievoles: paskirtas baudas, nusižengimo padarymo datą, baudų sumas, sumokėjimo terminus, neapmokėtas sumas ir kt. Detalią prievolių informaciją galima peržiūrėti paspaudus vieną iš prievolių nuorodų. Pateikiama detali prievolių mokėjimo informacija pagal atskirus įmokos kodus.  

Istorinę informaciją, kuri senesnė nei vieneri metai, bet ne ankstesnė nei 2015-07-01, galite peržiūrėti Mano VMI sistemoje užsisakę išsamią baudų už administracinius nusižengimus ataskaitą.

Informacija apie paskirtas baudas pateikiama pagal Administracinių nusižengimų registre suvestus duomenis, kur institucijos, paskyrusios baudas, registruoja pažeidimus.

Taip pat, skiltyje  Dokumentai -> Dokumentų paieška galite peržiūrėti Jums siųstus pranešimus apie paskirtą baudą už administracinį nusižengimąkurie siunčiami kiekvieną kartą, kai VMI gauna informacijos apie paskirtą baudą. Pranešime yra nurodoma: kokia institucija paskyrė administracinę baudą, nusižengimo identifikacinis kodas (ROIK), nusižengimo data, baudos suma, sumokėjimo terminas, duomenys mokėjimui atlikti.

Išsamesnę informaciją apie Jums paskirtas baudas už administracinius nusižengimus (pvz., už kokį pažeidimą paskirta bauda) galite sužinoti prisijungę prie Policijos e. paslaugų portalo epolicija.lt, skiltyje Mano dokumentai −> Administracinės teisės pažeidimai.