VMI
Kokiu PVM tarifu apmokestinama kelionių organizatoriaus marža?
Registracijos numeris KM0985
Kelionių organizatoriaus marža apmokestinama taip:
-
taikant standartinį PVM tarifą apmokestinamos tokios kelionių organizatoriaus teikiamos paslaugos (kurių apmokestinamoji vertė – marža), kai kelionių organizatorius iš trečiųjų asmenų įsigyja ir pirkėjui (klientui) teikia turizmo paslaugas, kurias šie tretieji asmenys teikia Lietuvoje arba už Lietuvos ribų, bet ne už ES teritorijos ribų (t. y. kitoje valstybėje narėje);
-
taikant 0 proc. PVM tarifą, kai kelionės organizatorius pirkėjui (klientui) teikia turizmo paslaugas, kurias kiti apmokestinamieji asmenys teikia už ES teritorijos ribų. Jeigu kelionės organizatorius pirkėjui (klientui) teikia paslaugas, kurių dalį kiti apmokestinamieji asmenys teikia už ES teritorijos ribų, 0 proc. PVM tarifas taikomas tik šiai paslaugų daliai.
Teises aktai
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos Slapukų politika.
Naudojami sklandžiam svetainės veikimui ir įgalina pagrindines svetainės funkcijas. Be šių slapukų svetainė negali tinkamai veikti.
Renka statistinę informaciją apie svetainės naudojimą ir naudojami Jūsų naršymo patirties gerinimui.