VMI
Kokią informaciją ir iki kada įmonė turi VMI pateikti FR0711 formoje?
Registracijos numeris KM0806
Aspektas | Komentaras |
Kokia informacija yra pateikiama formoje? | Juridiniai asmenys (įmonės), išskyrus prižiūrimus finansų rinkos dalyvius, kaip jie apibrėžti Lietuvos Respublikos Lietuvos banko įstatyme, privalo VMI pateikti duomenis (užpildydami FR0711 formą ir atitinkamus jos priedus) apie:
Atskaitingas asmuo — gyventojas (darbuotojas), gavęs iš gyventojų arba įmonių pinigų už jiems parduotą turtą, avansą arba kitas pinigų įplaukas, suteiktas paslaugas arba gautais pinigais atsiskaitęs su kitomis įmonėmis, gyventojais. Įmonė gali išmokėti pinigus įmonės darbuotojams (atskaitingiems asmenims), kuriuos įmonės vadovas paskyrė mokėti už turtą, žemės ūkio produkciją, suteiktas paslaugas, mokėti avansą, padengti kitas su įmonės veikla susijusias išlaidas ir / arba priimti pinigų įplaukas;
Duomenys turi būti pateikiami tiek apie nuolatiniams, tiek apie nenuolatiniams Lietuvos gyventojams suteiktas, jų grąžintas, iš šių gyventojų gautas bei jų grąžintas paskolas ar jų dalis, įsiskolinimus už atsiskaitytinai gautas išmokas, įsiskolinimus atskaitingiems gyventojams bei įmonės dalyvių įmokėtas įmokas. |
Koks yra formos teikimo terminas? | Įmonė privalo pateikti FR0711 formą iki kitų kalendorinių metų balandžio 15 d. Pradėjus likvidavimo, bankroto, reorganizavimo ar restruktūrizavimo procedūrą, įmonė per 30 dienų privalo pateikti FR0711 formą už laikotarpį nuo kalendorinių metų pradžios iki minėtų procedūrų pradžios. |
Kaip galima pateiti formą?
| FR0711 forma VMI teikiama naudojantis elektroninio deklaravimo sistema (EDS). |
FR0711 formoje įrašomos piniginės sumos turi būti apvalinamos iki sveikų skaičių: 49 centai ir mažiau — atmetami, o 50 centų ir daugiau — laikomi euru.
Piniginės sumos užsienio valiuta, pagal Finansinės apskaitos įstatymo 5 straipsnio nuostatas turi būti perskaičiuojamos į eurus pagal Europos centrinio banko paskelbtą orientacinį euro ir užsienio valiutos santykį, o tais atvejais, kai orientacinio euro ir užsienio valiutos santykio Europos centrinis bankas neskelbia — pagal Lietuvos banko skelbiamą orientacinį euro ir užsienio valiutos santykį, jeigu kiti teisės aktai nenustato kitaip. Europos centrinio banko ir Lietuvos banko paskelbti orientaciniai euro ir užsienio valiutų santykiai taikomi nuo kitos darbo dienos Lietuvos Respublikoje po jų paskelbimo.
Užsienio įmonės nuolatinės buveinės Lietuvoje, užsienio įmonės filialai, užsienio įmonės atstovybės yra įregistruoti Lietuvos Respublikoje, tačiau neturi juridinio asmens statuso, todėl neprivalo centriniam mokesčių administratoriui teikti informacijos apie išmokas užsienio juridiniams asmenims už suteiktas paslaugas.
Teises aktai
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos Slapukų politika; Privatumo politika.
Naudojami sklandžiam svetainės veikimui ir įgalina pagrindines svetainės funkcijas. Be šių slapukų svetainė negali tinkamai veikti.
Renka statistinę informaciją apie svetainės naudojimą ir naudojami Jūsų naršymo patirties gerinimui.