AtgalPuslapis: 1 iš 1Pirmyn

20140101
NTM nepriemoka
20140101 - 2014 02 25, 13:33

Laba diena,
Parašau  VMI prašymą atidėti nesumokėtą laiku NT mokesčio, deja iki šiolei atsakymo nesulaukiau.
Esu likusi l.silpnos sveikatos , nedarbingumo lapeliai visiškai yra neapmokami individualių įm. savininkams , likau vieniša ir viename asmenyje skaitausi įmonė tik formaliai, veiklos vykdyti visiškai nepajėgi, nes esu sumušta ir apvogta ( darbo inventorius visas pavogtas : kompiuteris, printeris,    programos, internetas ir t.t. - policijai pranešta, deja ...
Parašiau prašymą Klaipėdos VMI. prašau nuimti nuo s-tos areštą, gaunu pajamas tik iš nekilnojamojo turto nuomos, kuriu neužtenka iškarto padengti NT skolą,  įsipareigojau pagal pateiktą grafiką kas mėn. mokėti po 400,00 iki galutinio įsiskolinimo padengimo, ir 2014 -02-19 įnešiau į sąskaitą 400,00 Lt , deja prašymas mano liko nepatenkintas ir atsakymo jokio nesulaukiau iki šiolei. Apyvartinės lėšos areštuotos, liksiu ne tik be elektros bei vandens bei vaistų.
Prašau, atsakymo....

- areštuo  (pasiskolinau). ssumokėtigralirašau
VMI
Ats.: NTM nepriemoka
VMI - 2014 02 27, 11:26

Laba diena.
Siekdami suteikti tikslią ir detalią informaciją apie Jūsų mokestines prievoles ir jų būklę, siūlome:
pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai (toliau – VMI) el. paklausimą, prisijungus prie asmeninės mokesčių mokėtojo erdvės per Mano VMI (norėdami pateikti paklausimą, pasirinkite meniu punktą Paslaugos -> Švietimas ir konsultavimas -> Užduoti klausimą)
arba
paskambinti į VMI trumpuoju Mokesčių informacijos centro telefonu 1882.

AtgalPuslapis: 1 iš 1Pirmyn