AtgalPuslapis: 1 iš 1Pirmyn

Anonimas
Del mokesciu sumokejimo terminu
Anonimas - 2017 02 19, 15:28
 

Nuo 2016m Lietuva prisijunge prie bendros mokejimu eurais erdves SEPA todel mokejimai ir iskaitymai vyksta atatinkamais laiko intervalais 2017.02.15 imone asuformavo  mokejimus uz tarsa,NTM bet 2017.02.16 pervedimai nevyko o 2017.02.17 imone jau gavo pranesima apie nesumoketus mokescius Gal VMI galetu prisitaikyti prie naujoviu ir atsizvelgti i sventines dienas Lengviau pasakyti mokekite is anksto( su rezervu) bet smulkus verslas dirba ir skaiciuoja minimalias apyvartas taigi sukaupti mokesciams rezervo nera galimybiu Gal VMI galetu padaryti nuolaidu o ne vadovautis botago principu , kai po keliu dienu nesumokejus mokesčių jau blokuojamos saskaitos

VMI
Ats.: Del mokesciu sumokejimo terminu
VMI - 2017 03 06, 09:27
 

Laba diena.

Anonimu prisistačiusiam mokesčių mokėtojui norėtume priminti, kad vasario 15 d. yra ne tik terminas pateikti deklaracijas, bet ir sumokėti mokesčius. LR Mokesčių administravimo įstatymo 105 straipsnis nurodo, kad mokesčių administratoriui teisė išieškoti mokestinę nepriemoką atsiranda kitą dieną po to, kai mokėtojas nesumoka deklaruoto mokesčio įstatyme nustatytu terminu. Taigi VMI kitą dieną po mokėjimo termino mokėtojams per Mano VMI siunčia pranešimus, o dar po dviejų dienų – į PLAIS teikia nurašymo nurodymus, kurie ir blokuoja visas sąskaitas.

Jei mokėtojas susiduria su laikinais finansiniais sunkumais ir deklaruodamas mokestį jau iš anksto žino, kad sumokėti negalės – MAĮ 88 straipsnis mokėtojui sudaro galimybę net prieš 20 dienų iki mokėjimo termino kreiptis dėl atidėjimo.

VMI visada atvira prašymams bei pasiūlymams, tačiau mokėtojų prašo laikytis finansinės drausmės.

AtgalPuslapis: 1 iš 1Pirmyn