AtgalPuslapis: 1 iš 1Pirmyn

raseliukas
Komandiruočių išlaidos
raseliukas - 2012 10 24, 13:29
 

Jeigu darbuotojas grįžta iš užsienio, grįžimo dieną kokius dienpinigius reikia mokėti? ar Lietuvos ar užsienio šalies? Pagal mane, tai tos šalies iš kurios grįžta? Ar aš teisi?

Nora
Ats.: Komandiruočių išlaidos
Nora - 2012 10 25, 09:19
 

Jai darbuotojui pagal isakyma yra priskirta si diena kaip komandiruote, vadinasi reik moketi dienpinigius

atomas
Ats.: Komandiruočių išlaidos
atomas - 2012 10 25, 13:34
 

Jeigu komandiruotasis turi kokį nors patvirtinantį popierėlį, kad tą dieną dar buvo užsienyje (pylė degalus, nakvojo ir gavo ryte sąskaitą ir t.t.) manau, kad reikia mokėti užsienio šalies dienpinigius.

Aprile
Ats.: Komandiruočių išlaidos
Aprile - 2012 10 29, 17:25
 

Užsienio komandiruotės dienpinigių išlaidos apskaičiuojamos už faktiškai išbūtą užsienyje laiką (įskaitant išvykimo iš LR ir parvykimo į ją dienas). Darbuotojui už atvykimo į LR teritoriją dieną dienpinigiai išmokami pagal užsienio šalies, iš kurios atvykstama, dienpinigių normas.

Dienpinigiai mokami, jei darbuotojas tikrai buvo komandiruotėje tą dieną. Jei įsakyme numatyta kitaip, grįžus iš komandiruotės įsakymas koreguojamas.

Nepriklausomai kurioje šalyje koks popierėlis išrašytas (toje, iš kurios atvykstama, tarpinėje, ar mūsų teritorijoje), dienpinigiai mokami pagal šalies, iš kurios atvykstama normas, kadangi būtent taip numatyta komandiruočių sąnaudų atskaitymo iš pajamų taisyklėse.

AtgalPuslapis: 1 iš 1Pirmyn