AtgalPuslapis: 1 iš 1Pirmyn

RR
VMI sistema ir jos kūrėjai
RR - 2013 01 14, 11:15
 

Esu pasiutusi ir kartu nusivylusi , kaip mokesčių mokėtojo urios pinimais yra išlaikoma VMI!
Pateikiau mažos įmonės NTM deklaraciją. Ji moka mažą mokestį, todėl avansinio NT mokesčio jai neatsiranda. 
Taigi šiandiena atsidarau "Mano VMI" ir matau, kad tas mokėtinas metinis moketis užregistruotas prievolėse kodu 3211, kuris reiškia kad šiai įmonei atsirado prievolė mokėti ne metinį mokestį , bet avansinį nekilnojamo turto mokestį.
Skambinu į 1882 ir man mergaitė sako tai sistema, nieko tokio. 02.01 viskas susitvarkys. Klausiu jei nieko tokio, tai kodėl mokestį metinį mokame 1001 kodu, o avansinį reikia mokėti 3211 kodu.? Atsakymo man nepateikia. Sako taip daro sistema. Klausiu, kas VMI sistemą valdo kosminis palydovas ar VMI darbuotojai? Atsakymo nėra. Sako jei 02.01 dar bus prievolė ir niekas nesusitvarkys tuomet mums paskambinkite mes tada registruosime šį nesklandumą. 
Pasiutau, kad mano kaip mokesčių mokėtojos pinigai yra leidžuiami visokiems diletantams, tipo sistemų kūrėjams. Toks nesiskaitymas su mokesčių mokėtojais! Vadinasi šiandiena pusvalandį mano sąskaita aiškinosi ir priėjo išvados, kad tikrai "Mano VMI "sistemoje būtent neteisingai užregistruotas įsipareigojimo kodas, tačiau dabar nieko padėti negali, nes taip sistema užregistravo. O va jau jei niekas nepasikei ir po 02.01 datos, tada jie jau imsis tvarkyti. Ką tuomet bus pasamdę astronautą iš NASA,kad patikrintų palydovą kuris VMI sistemą reguliuoja ir aptarnauja?:DDD

AtgalPuslapis: 1 iš 1Pirmyn