Aštuntąjį kartą organizuotoje viktorinoje „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ savo žinias išbandė virš 450 komandų

           

 

Aštuntąjį kartą organizuotos moksleivių viktorinos „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ finalas vyko Kaune, didžiausiame Baltijos šalyse vaikų edukaciniame pramogų centre „CurioCity“. Šiais metais nugalėjo ir geriausiai mokesčius išmanančia moksleivių komanda tapo „TAX.LT“ iš  Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos. Jie įveikė visus viktorinos etapus ir įrodė, kad mokesčius bei jų administravimą išmano geriau nei 451 komanda iš visos Lietuvos. Nugalėtojai, finaliniame etape nurungę 5 komandas iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio apskričių, pelnytai iškovojo pagrindinius prizus - elektrinius paspirtukus bei šalmus.

Moksleivių viktorina - tai unikali galimybė ugdyti mokinių ir mokyklų bendruomenių sąmoningumą: gilinti žinias apie mokesčius, skatinti domėtis VMI veikla, mokesčių aktualijomis, akcentuoti mokesčių mokėjimo svarbą.

Valstybinė mokesčių inspekcija sveikina viktorinos „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ nugalėtojus ir dėkoja visiems viktorinos dalyviams. 

Visais su viktorina susijusiais klausimais galima kreiptis į organizatoriaus atstovus elektroniniu paštu  [email protected] arba telefonu (8 5) 2687 987.

Viktorinos nuostatus galite rasti čia.

Informacija apie asmens duomenų tvarkymą.