Viktorinos „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ nugalėtojai mokesčių žinias iškeitė į elektrinius paspirtukus

           

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad viktorinos „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ finale nugalėjo ir geriausiai šiemet mokesčius išmananti moksleivių komanda tapo „2etas“ iš Klaipėdos. Įveikę visus viktorinos etapus ir įrodę, jog mokesčius ir jų administravimą išmano geriau nei 276 komandos iš visos Lietuvos. Nugalėtojai, finaliniame etape nurungę 4 kitas komandas iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Panevėžio apskričių pelnytai iškovojo ypatingus prizus – elektrinius paspirtukus.

„Šeštąjį kartą vykusi viktorina „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ – unikali galimybė įtraukti moksleivius, mokytojus bei visą mokyklos bendruomenę gilinti žinias apie mokesčius, bei būdas jas pademonstruoti ir sulaukti apdovanojimų“, - sako VMI mokesčių informacijos departamento direktorė Regina Utkienė.

Viktorinos finalą sudarė 2 turai, kurių metu moksleiviai turėjo atsakyti į klausimus apie mokesčius ir jų administravimą bei atlikti praktines užduotis. Šeštus metus iš eilės VMI organizuojamoje viktorinoje „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ užsiregistravo daugiau nei 270 komandų iš visos Lietuvos. Po pirmojo etapo, 7 kiekvienoje apskrityje geriausiai pasirodžiusios komandos varžėsi tarpusavyje dėl teisės sudalyvauti finaliniame etape.

 

VMI sveikina viktorinos „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ nugalėtojus ir dėkoja visiems viktorinos dalyviams!

 

Išsamesnė informacija žiniasklaidai:

#

Šarūnas Kubilius,
Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos
tel.: +370 5 2687 867, +370 623 48086, el. p.: sarunas.kubilius@vmi.lt

#

Viktorina 2020

Kviečiame sužinoti kokie klausimai buvo užduoti viktorinoje "Mokesčiai sugrįžta kiekvienam!" 2020 metais:

Pirmo etapo klausimai

Antro etapo klausimai

Finalo klausimai

Atsiliepimus, pastabas ar pageidavimus apie viktoriną galite rašyti mūsų forume TAXEDU svetainėje (norint dalyvauti forume reiks užsiregistruoti svetainėje).