Valstybei perduoto turto pardavimas

Informacija apie parduodamą valstybei perduotą turtą

Paraiškos dėl dalyvavimo turto pardavimo konkurse forma

Pažymime, kad informacija apie

  • organizuojamus nekilnojamojo ir kilnojamojo turto kitus pardavimus,
  • turtą, kuris neturi savininko (ar savininkas nežinomas) pateikiama čia.
VMI prie FM 2025 m. birželio 11 d. 9.30 val. konkurso būdu parduoda valstybei perduotą transporto priemonę:

Automobilį Peugeot 2008, LOK200, VIN: VR3USHNSSLJ801263, 2020 m., M1-AF, 1199 cm3, 96 kW, benzinas, raudona, (SDK)- PRMCMCHF. Pradinė kaina 8307,00 Eur su PVM. Papildoma informacija tel. Nr. +370 678 52674.

 

Turtą apžiūrėti galima 2025 m. birželio 3 d. 10:00 val. adresu: Verknės g. 21, Kauno m.

 

  1. Asmenys, pageidaujantys dalyvauti konkurse (toliau — Dalyvis), iki 2025-06-10 15.00 val. užpildytą paraišką dėl dalyvavimo turto pardavimo konkurse su kainos pasiūlymu užklijuotame voke teikia adresu: Valstybinės mokesčių inspekcijos Valstybei perduotino turto skyriui, Kauno m., Europos pr. 105, I korpusas, 101 kab. sekretoriatas. Ant voko būtina užrašyti dėl kokio automobilio dalyvaujama konkurse, Dalyvio pavadinimą ar vardą, pavardę, adresą, telefono Nr., el. pašto adresą, bei aiškiai matomoje vietoje pažymėti „neatplėšti iki 2025-06-11 9.30 val.“.
  2. Po nurodyto termino pateikti pasiūlymai vertinami nebus.
  3. VMI prie FM neatsako už pašto vėlavimus ar kitus atvejus, kai pasiūlymai, ne dėl VMI prie FM kaltės, nebuvo gauti ar gauti pavėluotai.
  4. Privaloma pateikti paraišką dalyvauti konkurse su Dalyvio kainos pasiūlymu. Kaina (su PVM), už kurią pageidaujama pirkti turtą, pasiūlyme nurodoma ne mažesnė už pradinę.
  5. Jeigu juridiniam asmeniui atstovauja jo įgaliotas asmuo, pateikiamas nustatyta tvarka patvirtintas įgaliojimas, jeigu fiziniam asmeniui atstovauja kitas asmuo, notaro patvirtintas įgaliojimas.
  6. Jei Dalyviai pasiūlys vienodą kainą, turtas bus parduotas anksčiau pasiūlymą pateikusiam dalyviui.
  7. Apie konkurso rezultatus Dalyviai bus informuoti el. paštu.
  8. Turtą pirkėjas iš saugojimo vietos išsigabena pats.
  9. Kai daiktai parduodami teismo sprendimams vykdyti nustatyta tvarka, tai pardavėjas neprivalo garantuoti jų kokybės, o pirkėjas negali remtis tuo, kad pardavėjas pardavė netinkamos kokybės daiktą, išskyrus atvejus, kai apie parduodamo daikto trūkumus pardavėjas žinojo (CK 6.333 straipsnio 8 dalis). Parduota transporto priemonė atgal negrąžinama, kokybė neužtikrinama bei negarantuojama.

Nuotraukas rasite čia.