Registracijos numeris KM2486

Ši informacija skelbiama:
Informacija apie VMI seminarus

Užsiregistruoti į seminarą galite el. būdu.

Norėdami užsiregistruoti el. būdu, Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainės https://www.vmi.lt/evmi viršutiniame bloke pasirinkite skiltį Seminarai  arba apatiniame svetainės bloke Pagalba -> Seminarai -> pasirinkite miestą, kuriame vyks seminaras, vaizdo konferencija ar internetinis seminaras datą ir seminaro pavadinimą, spauskite Registruotis. Įrašykite savo duomenis ir būtinai nurodykite el. pašto adresą, kuriuo bus siunčiamas registracijos patvirtinimas bei priminimas dėl registracijos į VMI organizuojamą seminarą, vaizdo konferenciją ar internetinį seminarą. Užsiregistravę gausite pranešimą, kad sėkmingai užsiregistravote ir bilietą  el. variante, kurį būtina išsaugoti iki renginio pabaigos. Užsiregistravusiems į internetinį seminarą bilietai nebus siunčiami. Pranešimus ir priminimus, likus vienai dienai iki seminaro, vaizdo konferencijos ar internetinio seminaro siųs registracijos į VMI seminarus paslaugos teikėjas - Eventon.

Registracija į auditorinį seminarą ar vaizdo konferenciją  baigiama, kai į jį nebelieka laisvų vietų, o į internetinius seminarus registracija baigiama likus 2 val. iki renginio.

Jeigu seminaras, vaizdo konferencija ar internetinis seminaras atšaukiamas, į renginį registruotiems asmenims jų nurodytais el. pašto adresais išsiunčiami pranešimai apie seminaro, vaizdo konferencijos ar internetinio seminaro atšaukimą.

 

 

 

Registracijos numeris KM2487

Ši informacija skelbiama:
Informacija apie VMI seminarus

Tuo atveju, jeigu esate užsiregistravęs į VMI organizuojamą seminarą, vaizdo konferenciją ar internetinį seminarą mokesčių klausimais, tačiau dėl tam tikrų priežasčių negalite (nepageidaujate) jame dalyvauti,  apie atsisakymą galite pranešti: telefonu 1882 arba +370 5 260 5060.

Registracijos numeris KM2489

Ši informacija skelbiama:
Informacija apie VMI seminarus

VMI organizuojami seminarai, vaizdo konferencijos ir internetiniai seminarai mokesčių klausimais yra nemokami. Juos organizuoja ir veda Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos Mokesčių informacijos departamento specialistai.

Registracijos numeris KM2490

Ši informacija skelbiama:
Informacija apie VMI seminarus

Seminarų, vaizdo konferencijų ir internetinių seminarų dalijamoji medžiaga mokesčių mokėtojams skelbiama  Mokesčių žinyne -> VMI seminarai -> Seminarų medžiaga.

Esant poreikiui, seminare dalyvausiantys asmenys gali atsispausdinti ir atsinešti į seminarą Kataloge skelbiamą seminaro dalijamąją medžiagą. Seminaro metu atspausdinta seminaro dalijamoji medžiaga nėra dalijama.