Registracijos numeris KM2486

Ši informacija skelbiama:
Informacija apie VMI seminarus

 

Norėdami užsiregistruoti į interneto seminarą, Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainėje adresu www.vmi.lt viršutiniame svetainės bloke pasirinkite skiltį Seminarai  arba apatiniame svetainės bloke Pagalba -> Seminarai. Pasirinkę pageidaujamą datą ir seminaro temą, spauskite ant seminaro pavadinimo. Atsidariusiame naujame lange spauskite Registruotis. Įrašykite savo vardą bei el. pašto adresą, kuriuo bus siunčiamas registracijos patvirtinimas bei priminimas dėl registracijos į interneto seminarą. Užsiregistravę nurodytu el. paštu gausite pranešimą, kad Jūsų registracija sėkminga. Per kelias minutes negavę registracijos patvirtinimo, patikrinkite „Šlamšto“ (Junk) aplanką. Renginio nuoroda bus siunčiama du kartus: dieną prieš seminarą ir seminaro dieną. Paslaugos teikėjas – UAB „Eventon“.

Registracija į interneto seminarus baigiama likus 1 val. iki renginio.

Jeigu interneto seminaras atšaukiamas, į renginį registruotiems asmenims jų nurodytais el. pašto adresais bus išsiunčiami pranešimai apie interneto seminaro atšaukimą.

Registracijos numeris KM2487

Ši informacija skelbiama:
Informacija apie VMI seminarus

Jeigu mokesčių mokėtojai, užsiregistravę į VMI organizuojamą interneto seminarą, nori atšaukti savo dalyvavimą renginyje, apie tai turi informuoti el. paštu [email protected], bet ne vėliau kaip likus 2 valandoms iki seminaro pradžios.

Registracijos numeris KM2489

Ši informacija skelbiama:
Informacija apie VMI seminarus

VMI organizuojami seminarai, vaizdo konferencijos ir interneto seminarai mokesčių klausimais yra nemokami. Juos organizuoja ir veda Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos Mokesčių informacijos departamento specialistai.

Registracijos numeris KM2490

Ši informacija skelbiama:
Informacija apie VMI seminarus

Seminarų, vaizdo konferencijų ir interneto seminarų dalijamoji medžiaga mokesčių mokėtojams skelbiama  Mokesčių žinyne -> VMI seminarai -> Seminarų medžiaga.

Esant poreikiui, seminare dalyvausiantys asmenys gali atsispausdinti ir atsinešti į seminarą Kataloge skelbiamą seminaro dalijamąją medžiagą. Seminaro metu atspausdinta seminaro dalijamoji medžiaga nėra dalijama.