Pelno mokesčio pakeitimai nuo 2025 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Informuojame, kad Lietuvos Respublikos Seimas 2024 m. birželio 20 d. priėmė Lietuvos Respublikos pelno mokesčio įstatymo Nr. IX-675 5, 12, 17, 30, 33, 34, 35, 382, 41 ir 43 straipsnių pakeitimo ir Įstatymo papildymo 302 straipsniu įstatymą Nr. XIV-2774 (toliau - Įstatymas).
Platesnė informacija informaciniame pranešime, kuris yra paskelbtas VMI prie FM 2024 m. liepos 1 d. rašte Nr. (18.10-31-1Mr) R-2380.
Informaciją parengė
Teisės departamentas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos Slapukų politika; Privatumo politika.
Naudojami sklandžiam svetainės veikimui ir įgalina pagrindines svetainės funkcijas. Be šių slapukų svetainė negali tinkamai veikti.
Renka statistinę informaciją apie svetainės naudojimą ir naudojami Jūsų naršymo patirties gerinimui.