DUK apie mokestines prievoles, susijusias su influencerių (nuomonės formuotojų) veikla

Pranešimas apie  nekilnojamojo turto agento (brokerio), finansinės apskaitos ir / ar mokesčių konsultavimo paslaugų teikėjo veiklos vykdymą

Informacija naujiems PVM mokėtojams

Atmintinė „Mokesčiai įregistravusiems individualią maisto kurjerio ar keleivių pavežėjo veiklą”

Atmintinė „PVM prievolės apmokestinamiesiems asmenims įsigyjantiems paslaugas iš užsienio valstybių, nuo 2025 m. gegužės 1 dienos”

Atmintinė užsieniečiams (nuolatiniams ir nenuolatiniams Lietuvos gyventojams) „Mokesčiai įregistravusiems individualią maisto kurjerio ar keleivių pavežėjo veiklą” (Informacija lietuvių kalba) (Atmintinėse anglų, ukrainiečių ir rusų kalbomis pateikta informacija galioja iki 2025-04- 30)(Informacija anglų kalba) (Informacija ukrainiečių kalba) (Informacija rusų kalba)

(Aktualu iki 2025-04-30) Atmintinė „Kaip rasti ir užpildyti formą FR0608 naudojantis Bolt, Wolt, Uber ar panašiomis paslaugomis pavežėjams, ne PVM mokėtojams” (Informacija lietuvių kalba) (Informacija anglų kalba) (Informacija ukrainiečių kalba) (Informacija rusų kalba)

Atmintinė „Korepetitorių veikla”

Atmintinė „Elektroninė prekyba”

Atmintinė „Atmintinė prekybininkams masinių renginių, mugių ir švenčių metu”